bugün

ak partili biriyle ortalama siyaset sohbetinde bu cümle ağızdan çıktığı an karşı tarafın kısmi felç olmasına sohbetin bir anda sessizce bitmesine vesile olan söylemdir..
iddiaya girelim istersen denen mevzudur. bu işler sanal alemde 100 kişnin yazdığına bakıp okumayla olmuyor gerçekler sandıkta yaşanıyor. sizinki fakir umudu hayatı boyu zengin olacağım hayalleriyle yaşar sizinkide o hesap. siz islama saldırın osmanlıya küfür edin sonra iktidar olmayı bekleyin.

gerçketen çok yazık..
görsel
100 yerde yazdım mansur asla aday olmayacak dedim işkembeden atmadım herkesin gözünüm öünüde cereyan eden olaydan sonra mansur rehabilite edildi nüanslara iyi bakın çözersiniz ama bu olayı çözmeniz zor. ayrıca mansu aday olsa ne yazar ya peltek türkçeli makedon biri reis gibi iz bırakmış iinanılmaz başarılar yakalamıış birinin karşısında şansı sıfırdır. siz mansurun karşısında melih var sanıyorsunuz reiz var reis aloooooo reis var yazdım.
2023 de akp nin halktan duyacağı.
Papağan aklıma geliyor bunları yazani görünce 2 3 kelime ogretirsin hep onu tekrarlar yaa bütün gün bunlarda 2000 den beri aynı şeyi yazıp duruyorlar 20 sene oldu başka sloganlar bulun yaratıcı olun biraz yanlış anlama rakibimin sağlam olmasını isterim zayıf düşmanla çarpışmak bize keyif vermiyor yüzde 10 bile goremicen bu seçim cunki...