bugün

(bkz: ev yok panpa) diyen sevgilidirler.
sevgili olduklarını sanıp arkadaş oldukları ortaya çıkmıştır.
Muhafazakârlardır.
Ister 1 olsun ister 80 olsun. Her sevgili birbirini karsilikli olarak sevmelidir. Yani sevismelidir.
arkadaştır onlar.
Yorum getiremiyorum.
ilişkinin başlarında olabilir ama sonrasında yoksa sevgili olmanın da pek anlamı kalmayacaktır, hep bir şeyler eksik kalacaktır. ergenler için degil de yetişkin insanlar için sevişmek ilişkinin devamı için şart gibi görünüyor.
Herkesin hayatına kimse karışamaz deyip geçilecek sevgililerdir. ister sevişsin ister konuşsun farketmez benim sevgilim mi sanki. Hıh.
benimdir. başta çok isterdim. sonra soğudum seksten yeminle. al senin olsun herşey dedim. öyle devam ediyo simdi.
ya 16-17 yaşındalardır ya da sevgili değillerdir. olduklarını zannediyorlardır.

birliktelik, beraberlik, sevgililik denilen kavramlar cinselliği de içinde barındırmaktadır.

taraflardan herhangi biri, nasıl ruhsal olarak tatmin olmadığında bunu partneriyle tartışma hakkına sahipse, cinsel olarak tatmin olmadığında da aynı hakka sahiptir.

"insan sevdiğini siker mi?" şeklindeki, ortadoğu ve balkanlarda yaratılmış en salak mottoya itibar etmeyiniz.

insan asıl sevdiği insanla bedenini paylaşmak ister.

seksin, "bir tarafın diğerine yaptığı kötü bir şey" olarak algılandığı 27. dünya ülkeleri haricinde tabii ki.
çay içiyordurlar, hem bu sizi ilgilendirmez.
Insan sevdiğiyle sevişmek istemez. Arzulamak iyreç bişeydir.
Tezlerime uyan sevgiliilerdir.
Alkışlıyoruz.
Edit: ya bu arada 14-15 yaşındaki düğün hayalleri kuran veya tanışalı 10 gün olmuş çiftlere sevgili mi diyorduk? Napıyoduk? kacırmısımda ben.
(bkz: sana ne ulan sana ne)