bugün

Genellikle cinsiyet saptama ve avlanma mesajlarıdır. Bu tarz tipler, Kendilerince belli başlı kriterlere göre derinliğe bakmadan şöyle bir balıklama dalıverirler... su sığmıdır, düşer geberir miyim demezler. nick resmi kadınsa, konuşmalar azıcık da duygusal içerikliyse bu tarz cinconlar için şans denemeye değerdir. Tabii bu cengaver mesajların nasıl atılacağı ve hangi soruların nelerden oluşacağı da spesifik bir mevzudur...(örnek verilen ilk mesajlarda sevişkenliğe rastlanmaz elbette....bunlar, devamı gelsin diye yapılan sivri zekalı ilk etaplardır.)

***-Kardeş çok güzel yazmışsın eline sağlık: Yazarın burada vermek istediği mesaj şudur...ben dikkat ediyorum, kardeş diyorum. Bakalım o bana nasıl hitabedecek. -Ayyy önemli değil canım tarzında bir mesaj gelirse önce çizmelerimi bir çıkartayım bakalım ehehehühühü...
***- Çok naziksiniz sağolun.
(aha lan bunun oasılığı yükseldi duuu abaniiim)
***- Rica ederim...profil resminiz ne kadar güzelmiş.
....................
....................(sabırla bekler)
***- teşekkür ederim.
(lan çok kısa yazdın a.q ben ne yazcam şimdi..hobaaa dur...dur la sallim)
***- yazdıklarınızı okudum da ne kadar güzel yazmışsınız...
***- Ayyy öyle mi çok teşekkür ederiiiiim.
(kız lan bu kesin)
***- Sen de benim gibi ankara' dan mısın?
***- evet evet. ben de ankara' dayım.
(ulan bu yazdığına göre ii gidios...)
***- Ankara' nın neresindensin?
***- Çinçin bağları
sohbet arzuya göre istenilen kıvama gelmiştir. Artık sevişkenlik adımları belirgin atılabilir.
***- msn var mıydı acaba?
...............
...............
***- hımmm var veriyorum. hicbiryerdebosubusunavermeyenalttantire_oksan@hottmail.com
................................

artık zikir belli, fikir teferruattır.

(bkz: her sakallıyı deden zannetmek)
bir süre kadın sanılıp iffetimizi gıdıklama teşebbüsleri ile devam eden, illaki inandırmak için çocuğun vesikalık resmini mi gönderelim diyerek namusumuzu kurtardığımız tecavüz teşebbüsleridir.