bugün

hayattan soğutur, dünyadan uçurur. nefret ediyorum abi.

aile sorunları, akraba ilişkileri, final tarihleri, regl dönemi kaprisleri... uzuyor bu liste. insanlar şımarıyor.
sadece dar bir ama girdik diye bunlarla uğraşmak zorunda kalmaktan nefret ediyorum.

akşam eve gelirken eti puf alıp, perşembe günleri intikam adlı sikko diziyi izlemek zorunda olmaktan tiksiniyorum. kendi hayatımı yaşamak istiyorum. aynı zamanda dar amları genişletmek istiyorum. maalesef ortası yok. katlanarak geçiyor ömür.
Abi sen de haklisin.

da sozlugun sorumlulugunu kim alacak?
(bkz: sonra uyandım)
arkanı döner yatarsın. gece gece sorumluluk alıp sabaha kadar hindi gibi kafanı yorganın altına sokup düşünmeye gerek yok ben ne bok yedim diye.
senin ahlak anlayışını,aldığın aile terbiyenii zencilere emanet ediyorum.
seksten sonraki gün ilgiden ve ilgi beklemesi yüzünden bunaltır, bezdirir.
ikiye ayrılan kız grubunun ilkinden olanın bakışıdır. ikinci grupta sikilmeyen kız yer alıyor. yani kezban dedikleriniz de olabilir ya da gidiş yolunu değiştirmiş olanlar da. bunların bakışı ne bakışı acaba? bilim ve ilim dünyası bunu sorumluluğumu al olarak değerlendirmemekte sorunluluğu al olduğuna kanat getirmektedir. çünkü sikilmeyen kız potansiyel bir sorundur erkeğe göre. illa sikilmelidir. böyle böyle siktiniz sözlüğü işte.

(bkz: zikilen sözlükteki sorumluluğumu alsana bakışı)