bugün

(bkz: domalalım sik birde)
(bkz: 12 maddelik evlenme şartı koşan kız)
ya şu destanı gördükten sonra ciddi anlamda yazma hevesim kactı. Yani önceki ilişkilerinizi lanetlemeyi bırakıp ders alın. Hayatta herkesin başına herşey gelebiliyor. Doğal dürüst azcık kültürlü azcık tipi yerinde olsa yeterli
copy ile paste arasında hayatımı geçiriyorumun itirafı.
Kadınının istediklerini yapması.
(bkz: bizim zamanımızda sevgilinin elini tutamazdık)
(bkz: yarak var yermin)
Ssk veya Bağkur mutlaka olmalı.
kısaca demek istediği "boyu arabi, eni kurdi, letafeti türki." ne istediğini bilmez türk kızı/eş cinseli en sonunda kalacak bir kele haberi yok.

(bkz: zıbıdık)
ben sictiktan sonra arkamdan su döksün.
Alışveriş Listesi mi bu uzun uzun yazıyoRsunuz.adam olsun ,Cesur olsun .
Akıllı olsun var. Tatlı olsun oda var. Yerine göre konuşsun oda var. Üstüme gelmesin yok. Bu yok ama... Üstüme geliyor benim. Ama iyi yapıyor en azından kendimi biliyorum artık. Adamdır adam o adamın dibidir. Yok benim bunu açıklamamam gerek çünkü belli bişey.
Her özelliği mükemmel olan insan olmadığı için şart niteliğinde yazılınca saçma görünen ozelliklerdir.

Aşık olunacak kişiyi bu kriterlere uyarak mi seciyorsunuz ? Bazen sözde kriterlerinize yüzde doksan uymayan birine de aşık olabilirsiniz.Şikayet ettiğiniz özellikler gözünüzde hoş detaylara bile dönüşebilir.Tabi aşık olacağınız kişiyi öğle yemeği seçer gibi seçmiyorsanız.

Eğer bir özellik aranacaksa gördüğünüzde Kalbinizi kıpırdatması, onun yanında iken mutlu hissetmek olmalı. Bu emin olun boy, kilo, para ve statüden farklı ve kompleks bir şey.
Bilkentte burslu olma disinda hepsini sagliyorum pm me.
bu özellikleri sağlasam kendimle evlenirim cidden seni napayım aq.marilyn manson gibi kaburgaları da aldırdık mı ohhh muameleye bak sen kendime.
zor zamanlarda başımı yaslayabileceğim herhangi bir organı olması.
Bi tek uyan sigara icmem.
Karakter olarak öncelik sadakattir.
Erkek(eror).
Erkek(eror).
Listeye göre bir tasması eksik.
(bkz: yok daha memeler)
am,göt,meme
Kamiller için; nefes alsın yeter.
Kezbanlar için; sonrasında evlenelim.
temiz, namuslu, allahtan korkar olması.