bugün

çeşitli sebeplerle(fizyolojik, psikolojik veya sosyolojik) sevişemeyen bir insanın sahip olduğu gerginliktir.

tanım faslından sonra son günlerde etrafta çokça dikkatimi çekiyor "orada seviştiler" veya "burada seviştiler" türünden ağlaklıklar. hayır, sevişmenin patenti kimin elinde arkadaş? isteyen çadırda sevişir, isteyen tuvalette sevişir, isteyen de yatak odasında. kime ne? he diyeceksiniz ki "kamuya açık alanda sevişmek" bıdı bıdı. geçiniz efendim. işin içinde teşhircilik olmadığı sürece veya toplumun genel örf ve adetleri ile ters düşmediği sürece sıkıntı yok. neymiş efendim çadırda sevişmişler. ee yani? etrafı kapalı bir alandan söz ediyoruz benim çadırdan anladığım.

peki neden geriliyor bu zevatlar? çünkü kendileri sevişemiyorlar. hayır, fırsatını bulsalar lise çağındaki kız çocuklarına salya akıtırlar. hatta gidip de kendisi gibi bir kaç tanesini bulunca yaşları 12-14 arasında değişen sabileri, kendilerine kurban seçerler şu "halk kahramanı" ilan ettikleri sözümona gazete yazarı gibi de yüzsüzlerdir bu konuda. sonra da gelip ahlak teranesi okuyorlar buralarda.

lan olum önce bi gidip ananla sevişen babana koy postanı. hem bizim yerimize de yap bunu, biz sevişmekten vakit bulamıyoruz yazık ki.

bana fatih'i hatırlatırlar hep. çocukluk arkadaşlarımdandır fatih. babası pek öyle oyuncağa falan para vermezdi, gereksiz bulurdu. fatih de benim oyuncak cennetimden istifade ederdi yüksek müsadelerimle. bir keresinde uzaktan kumandalı arabalarımdan bir tanesi ile oynamasına izin verdim bir geldi ki benim civan araba haşata çıkmış. biraz üsteleyince "benim yoktu, o yüzden kırdım" dedi adam. daha 5-6 yaşlarındayız heammınagoyim. o zaman öğrendim ben kıskançlığın nasıl saçma şeyler yaptırdığını insana. en sevdiğim ikinci arabayı alıp da tutuşturdum avucuna fatih'in, "al artık senin de var bak" dedim. mahçup oldu lan çocuk. çok mahçup oldu hem de.

heh işte bu zevatlar da fatih'in çocukluğu gibiler lan. "ben sevişemiyorum" diye istiyorlar ki "kimse sevişmesin" ama arkadaş kusura bakmayacaksın testosteron salgıları normal bir adam ve östrojen salgıları normal bir kadın sevişirler. engel olmaya kalkarsın, hop bir de bakmışın anasını sikmişler engellemeye kalkışanın.

o sebeple gidip kendi kafa denginiz bir kadın bulun. konuşun onunla sadece. uzun uzun konuşun ama... kahvaltı edin, çay-kahve için, tavla oynayın, şarkı dinleyin, film izleyin. sonrasında sevişme isteği duymadıysanız da bir doktora görünün saçmalamadan önce.

hadi şimdi siktirmeden kaybolun lan bi. sokağa çıkın, hava da güzel hem...