bugün

Her derbiden sonra vuku bulan olaydır. Kim kazanırsa kazansın, sözlük formatı, seviye, insanlık gibi değerlerin yerlerde sürünmesine sebebiyet verir. Normalde Mulholland Drive başlığına entry kasan adam "Cimbomun anasını sikmemiz" şeklinde bir başlık açıp "Nası soktuk ama muahahaha aldık bekaretinizi rekorunuz götünüze girsin" şeklinde yorumlar yapar. Sadece FB-GS değil, herhangi bir derbide bu olur. Sonra eksi yiyince, sanki fikirlerini reddetmek yerine zehir içen Aristo havalarına girip yana "Siz eksileseniz de dediklerim doğru olmaya devam edecektir" şeklinde bir bakınız da atar ki, tadından yenmez.
Sonuç olarak, insanca yorumlara kapımız açıktır. Bir Galatasaraylı olarak, galip gelseydik ve ben de bir başlığa "Kewell Fenerin kocası oldu siktik bağırttık" gibisinden bir şey yazsaydım aklım başıma geri geldiği anda silmeye çalışırdım.

edit: Tamam haklısınız, ben mi kurtaracağım sözlüğü, salla gitsin: Hakemlerle kazandınız annesiz orospu çocukları kaç tane golümüz sayılmadı kötü oynadınız göte bala bizim de Uefa kupamız var orospu çocuğu hakem allah belanızı versin piçler.

Umarım şu anda herkes daha mutludur.
(bkz: sözlük yazarlarının irtifaları)
hızla irtifa kaybetmek. (bkz: surekli sahit oldugumuz mac yorumlari)
Bu başlık olmasaydı sözlük tam yarra yiyecekti ki; hızır gibi yetişti.
Sübhaneke yarappim amin.