bugün

Efendim, bir insan ne kadar çok sevebilir? Peki sevdiğine dair hisleri sadece sevmekten de öte ise ne yapmalıdır? Bu başlığı bu durumu anlatabilmek için açtım. Şöyle ki, ben bir kadını hayatımın 8 yılı boyunca sevdim. ilginç olan şudur ki, onu o kadar çok seviyordum ki ona karşı olan önsezilerim açılmıştı.

Bir gun onun icin cok kotu hissettim, dedim "dikkatli ol senin icin endiseleniyorum icimde cok kotu bir his var". 4 saat sonra amcasının öldüğü haberi geldi. Başka bir gece rüyamda ayrıldığımızı gördüm, ertesi gün kavga ettik 1 hafta konuşmadık. Metroya iniyorum, aşağıda onu göreceğimi hissettim. Ordaydı. Yine en son sefer rüyamda beni terkettiğini gördüm, ertesi gün hakikaten terketti.

Ve ben bunların hepsini ona anlattım, ona olan hislerimi sadece sevgi değil de, ötesinde bir bağlayıcı şey olduğunu. Beni ona bağlayan, tüm bunları hissettiren bişey olduğunu. Korkuttum mu, yoksa salak diye mi düşünüldüm bilemiyorum ama açık kalple söylemek gerekti ki sevdiğimi belli edeyim. Demek ki söylememek gerekmiş.
güncel Önemli Başlıklar