bugün

beraber olduğu kızın regl zamanını bilip hayatında bir kez bile onun altını değiştirmemiş hissiz, kaypak, iyi gün dostu erkektir. böyleleri sevgililerini aldatmaya meyillidir. ne aşk ne de sevgi onlar için önemlidir. güzellik, şekilcilik, sadece cinsel ihtiyaçlar, bacak, göğüs, v.s, anlamlıdır onun için. regl günlerinde kızlar kötü zamanlar yaşar oysa. ve iyi günlerinde olduğu gibi böyle zamanlarda da erkeğin onun yanında olmasını isterler. sahip çıkılmayı. utanılmamayı. evlenirken, iyi günde de kötü günde de yanında olucağınıza söz vermiyor musunuz? yarın öbür gün hasta olsa, elden ayaktan düşse onu bırakır mısınız? sevgiliyi yatırıp bacaklarını bir çocuk gibi kaldırarak pedini değiştirmek her erkeğin yapması gereken bir davranıştır. çocukca ya da fazla romantik görünebilir bu, ama doğru olandır. o kokudan, kandan, kızın durumundan rahatsız olmadığını göstererek "her zaman yanındayım ben senin" mesajını inceden verir. ne olursa olsun sen benim için değerlisin. seni seviyorumdur. pedini değiştirerek yarın öbür gün allah korusun felç olsan ben sana bakarım diyordur. pedi yüksünmeden sanki göreviymiş, zevk alıyormuş gibi değiştirip, kıçına sevimli bir şaplak atarak hiç bir şey olmamış gibi hayata devam etmek gerekir. gerçek sevgi, aşk budur.
(bkz: iğrençleşmek).
büyük ihtimalle ileride baba olunca bebeğin altını değiştirmek taraklarında bezi olmayacak olan, ruhsuz, kalpsiz, cahil cuhela erkek türü. öyle ki allah düşmanımın başına vermesin dedirtecek cinsten.
(bkz: sasirdim)
akabinde bahse konu pedi çerçeveletip duvara asacak potansiyele sahip bildiğin midesiz şahsiyettir.
(bkz: ped ne ki lan)
kan tutuyordur belki kadını.