bugün

baş tacı edilesi kızdır. bir arkadaşınız sevgilinizi dün bir kafede sizin bölümdeki kaan'la sarmaş dolaş gördüğünü söyler ama siz inanmazsınız, inanmak istemezsiniz ama kalbinizi tatmin etmek için de sevgilinizi gizliden takibe başlarsınız ve bir akşam sevgilinizin kaan'la birlikte bir arabaya bindiğini görür peşlerinden gidersiniz, ikisi bir eve girerler siz biraz uzaktan izledikten sonra gider kapıyı çalarsınız, kaan kapıyı yarı çıplak açar, siz onu iterek içeriye girer ve sevgilinizin salonda çıplak uzandığını görürsünüz, dünya başınıza yıkılır "bunu bana nasıl yaptın" diye bağırırsınız, sevgiliniz alel acele giyinirken "şeyy ya ben senin için yaptım, sen diyordun ya maliyet muhasebesinden kalcam diye, kaan'ın muhasebeci ile arası çok iyiymiş ve istese senin geçmeni sağlayabilirmiş, ben de o yüzden yaptım, senin için" diye kendini savunur. siz ise sırf sizin için biriyle yatan sevgilinizi üzdüğünüz için pişman olur ondan hemen özür diler ve yanağına bir buse kondurur, böyle bir sevgiliye sahip olduğunuz için gurur duyar ve oradan ayrılırsınız.