bugün

Geri kalanında arkadaşlarıyla veya spora gidiyor. Mesajlaşmayı da sevmiyormuş.
Tabili 24 saat konuşmasını bende istemem ama bari bi 5 saat yeterliydi.
Normal bir durumdur. Mesajlaşmayı sevmiyor olabilir ki ona rağmen yine de size tam 2 saat vakit ayırıp katlanmaya çalışıyordur.

Hayır böyle başlıklar açıyorsunuz kendi paronayaklıklarınızı başka kişilere de bulaştıracaksınız. Her şeyden anlam çıkarmaya çalışmak yerine ilişkinizin tadını çıkarın gençler.
"dün bana üç kalp atmıştı bugün iki kalp attı acaba bir sorun mu var?" gibi saçma ayrıntılarda boğulan kafalardan çıkmış takıntılı bir düşünce örneği.

sonra lafa gelince "ben sevdiğimin benim dışında da bir hayatı olsun istiyorum" derler. yahu adamın senden başka derdi yok mu? işi gücü dersi derdi falanı filanı yok mu? iki saat ideal daha ne istiyorsun, işte.
Her gün!! iki saat!! ben totalde her gün iki saat konuşmuyorumdur be
Bu çok büyük bir eylemdir benim nazarımda ya günde hiç sesini duymasa.
istemem 2 saat konusmasın.. radyasyon denilen bir şey var.
Yememiş içmemiş saat tuttmuş. Canı öyle istemiştir hiç de konuşayabilir ki yaparım.
Hayatını sevgilisine endekslemişleri üzecek durumdur. Nefes alın, aldırın; darlamayın insanları. Sonra da yeaa iloşköm nedön böttö diye ağlamayın.
Bir tercihtir.
Demekki az konuşmak lazımmış.
sevmiyordur acik ve net.
2 saatte yeri geliyor 1 sezon dizi bitiriyonuz gunde saatlerce lol oynuyorsunuz.
Gunde 8 saat uyuduğunu varsayarsak, 14 saat başkalarıyla konuşuyordur. Zira kızlar sürekli konuşan varlıklardır.

Not: erkek olduğum için sevgiliyi kız olarak saydım.
Yarım saat bile konuşmak istemeyenler var bence 2 saate şükür namazı kılın.
2 saate şükür yazılarınıı okuduktan sonra milettin sefilliğini düşünemiyorum. YALNIZ MESAJLAŞMIYOR SADECE 2 SAAT GÜNDE KONUiUYOR BU KADAR.
güncel Önemli Başlıklar