bugün

bir öneridir.

bilirsiniz bu erkekler biraz fazla tatlı söz söyler, güzelim canım cicim aşkım balım böbreğim hayatım vs......

işte asıl sıkıntı burada..

sevdiğiniz, size sadece canım aşkım derse eğer..

işte o kızdan tırsın...

tırsın ki çünkü bu kız size "yakışıklım, yakışıklı sevgilim" gibi hitaplarda bulunmuyorsa içten içten kime bulunuyordur? sizi yakışıklı görmediği kesindir, bu büyük bir tehlikedir.

ve göte tekmeyi vurmak gerekir, yoksa boynuz yakındır.

uyanık olun gençler yaşayan son erkekten tavsiye.
yakışıklı olmadığınızın bilincine varmanız için öne sürülmüş öneridir. düşünmenin sonucu, hayatınızın geri kalanını yakışıklı olmadığınız gerçeğiyle yaşayarak geçirmeniz beklenilebilir.
yakışıklı değilsinizdir zira.
size demediği için kesin başka erkekleri yakaşıklı olarak göroyordur.
Çoğu kişiye annesinin bile yakışıklı oğlum diyecek cesareti gösteremediğini göze alırsak mühim olmayan Durum.
" yakisiklim" diye sevmesi gerekir, ayip etmistir.
artık kime yakışıklı dediğini az çok kestiriyorsunuzdur, o dizilerdekilere, tv dekilere felan.

boşayın.
yakışıklılığınızı dillendirirken utanmaktan korkan bir sevgiliniz olabilir. sizi nasıl bir yakışıklı, ondan da öte çekici buluyorsa, fiziksel özelliklerinizden bahsetmeye gelince heyecandan ateş basıp yanakları kızaracaktır. size çirkin diye bile takılsa yeridir o zaman.
demek ki yakışıklı değilsin amk. fazla da lafı sözü uzatmaya gerek yoktur.
sizi derin buhranlara sürmesi gereken çok önemli konudur.

dünya da yakışıklı mı yok? var, ee peki bu sizi seviyor ve demiyorsa, kime diyor?

uyanık olun, böyle birini terk edin amk, sizi sevmiyordur.
sevgilinin doğru söylediğine delalet eder. mal ortada aga kız sırf sevgilisiyim diye yalan mı söylesin? zaten bana yakışıklı diyorsa ben oturur düşünürüm.
zaten onu sevgili diyorsa pek inandırıcı olamaz.çünkü aşkın gözü gibi aşığın da gözü iyi göremez. sevdiceğini dünya güzeli zanneder.
yaşanacak en büyük sıkıntının zuhur ettiğine delalettir, harbiden sevdiğiniz kız size yakışıklım demiyorsa başkalarına diyordur, ve sizle belki sadece paranız için mantık evliliği yapacaktır.

%100000.00000000000.000000 ihtimal.

yakışıklım, erkeğim, paşam demiyorsa koyun göte tekmeyi yollayın gençler. işte size demiyorlar gelip sonra sözlükteki başlıkları canlandırıyorlar.

ayhş çok yakışıklı, oyş çok yakışıklı? sikerler kamil hepisini sikerler.
tipsiz olup bunu duymayanların hunharca eksilediği olay.

amk, kız size yakışıklım demiyorsa beni niçün eskiliyorsunuz lan?
(#28176211) boşuna dememiş, soky.