bugün

yavaş yavaş gerçekleşir. bir anda anlamak çoğu zaman mümkün değildir. farkedildiğindeyse çok geç kalınmıştır.

yıllardır etrafımdaki çiftlerden benim öyle bir ilişkim yok diye midir nedir artık sevgililiği abartıyorlar gibi gelirdi bana. sevgililik alanlarının dışında çift olduklarını sürekli vurgulayanlara içten içe hep kızmışımdır.

annem mahana bulma der başına gelir. olmaz sanmayın gerçekten böyle bir şey bile başına gelirmiş insanın. az önce anladım ki sevgililiği abartmakla suçladığım o sevgililerden biri olmuşum meğer ben. daha doğrusu oldurulmuşum.

özerkliğime düşkün, sevgilikte ölçüyü yakaladığını iddia eden biri olarak buna nasıl düştüm; nasıl oldu ben de anlamadım.
-ilk andan itibaren telefona isimlerimizi nasıl kaydedeceğiz sorunsalı; akabinde uygun kelimelerle sevgililik vurgusu
-daha sonra rehberde ilk onun adının çıkacağı şekilde ayarlamak; rehbere giren eller sevgili görsün
-kaçınılmaz facebook ilişki durumu (bilmem kimle ilişki içinde)
-sürekli arayıp sormalar ama ondan şikayetçi değilim gerçi. olsun o biraz.
-atama tercihlerini beraber yapalım
-alışverişe beraber gidelim
-yemek yiyeceğim seni bekleyeyim
-ben de ondan alayım
-aşkam nerde buluşalım
-yarın kaçta buluşalım
-arkadaşlarının yanına tabiki de ben de gideceğim
-onlara benden bahsetmedin mi
-o niye öyle değil, bu kim gibi sorularla sürekli denetleme
-beraber planlar
-sonu bitmeyen kurallar...

en korkuncu da bugün geldi; zorla bir fırtına kapattığı facebooktan sonra beraber hesap açma önerisi üstü üstüne üstlük numaraları değiştirip bir numara farkla aynı numaraları alma önerisi.

yakında üstlerinde tencere ve kapak yazan 2 tişörtle gelirsen şaşırmayacağım sevgilim. istersen aynı beden al farklılık olmasın şimdi.
+ aşkım bıdı bıdı...
- tuzu uzatır mısın?
+ tabii ki sevgilim.
- bugün hakan'la sevgilisi gelecek.
+ ayy...çok sevindim.çok tatlı ikisi de.
- annem aradı sabah.
+ annen mi?çok seviyorum onu da canım benim.
- yaptığın keki çöpe atmış, hiç beğenmemiş.
+ ...
güncel Önemli Başlıklar