bugün

o kızı o eve getiren adama " rahatmısın " diye sormak lazım.
karşılıklı güven söz konusuysa ve sevgiliden gizli yapılmıyorsa pek sorun olmayacak durumdur.doğru, güvenilir arkadaşlarla çok da eğlenceli olur. Sorun olan altında durduk yere art niyet aramaktır.
(bkz: kimin eli kimin g*tünde)
onlar da bilmiyor kardeş...
genelde, en yumşak haliyle; sana güveniyorum ama çevrendekilere güvenmiyorum şeklinde dile getirilir rahatsızlık.
fakat neresinden tutsan elinde kalır, 'bana güvenmiyorsun sen' çığırtkanlığıyla biter...

ama gençler, gelin ağzınızı yüzünüzü eğmeyin, ben size işin aslını anlatayım -hoş, siz de biliyorsunuz zaten-
bahsi geçen durum kabul edilemez bir durumdur.

hiçbir erkeğin içi el vermez, sevgilisinin kızlı erkekli bir evde kalmasına.
kadınlara hiç girmeyelim.. yani kadınların olaya bakış açısına demek istedim. onlar için zaten, asla kabul edilemez bir şeydir, her ne kadar kabullenmiş gibi görünseler de.
kimileri de 'art niyet'li olmamak adına, 'modern' olmak adına ses çıkarmazlar...

ya hanımlar beyler, sikmişim art niyetini, sikmişim modernliğini, bunu hiç biriniz kabul etmezsiniz, hikaye anlatmayın işte.

insan olan kıllanır, 'lan acaba...' der, der yani, kaçışı yok bunun.
Günümüzde çok rahat kalabilecek kızlar vardır. Bunu normal olarak görürler, birileri anlatsın şunlara normal olmadığını beni dinlemiyorlar.
imkansız olandır. modernlikmiş, özgüven eksikliğiymiş gibi konuşanları allah ıslah etsin. afedersin de sikerler öyle işi.
yapılana modernlik dersen ben senin kevaşeliğine kılıf aradığına inanırım. bırakın bu işleri.

peşinen edit: kimse üstüne alınmasın.
olmayacak hadisedir.
bazıları kişinin güveninden,özgürlükten zart zurt vs bahsetmiş.
nerde yaşıyorsunuz lan siz. bunun sonu godoşluktur.

-sevgilinin başka erkekle aynı yatakta yatması hakkında ne düşünüyorsunuz?
+ben ona ve kendime güveniyorum. olabilir tabi ki.
Çağdaşsan sorun yok.
her zaman sizi düşünecektir.

görsel
güncel Önemli Başlıklar