bugün

dün geceden çok içilmiştir. ayakta bir durulabilse memnuniyetin büyüğüyle dünyalar iki tarafında olacaktır. işte bu şekildeyken mühim dert kendini eve atmaktır. bir nevi bu gecelik bu kadar yeter, kendimi inzivaya çekmem gerek mesajının layıkıyla verilmesi. işte eve kendini attığın da birkaç dakika içinde- genel de hatun kişi olur bu- bir tuvalet izni istenir. ve öykkkk sesleri duyulur. tabi böyle bir durumda malum sevgili rahat duramaz ve tuvalete dalar. işin her daim yanındayım kısmı surat buruşturararak ifadelenir. artık siz de bir mide kalkması yaşıyorsunuzdur ama destek olma ruh hali ağır bastığı için ses çıkarmamalı sevgilinizin elini sıkıca tutmalısınız. bakıp durmayın lavaboya. pisliğe gerek yok.

yaşanan duygu yüklü anları paylaşalım:

-canım benim iyi olacaksın..el sıkıca sıkılır.
+öyykkk. öyyykkk. bu halimi görmeni istemezdim. canımsın benim.:)
-yanındayım canım ben hep senin yanındayım. çıkar sen çıkar, rahatla!(lavaboya bakılır ohaaa bu senden mi çıktı yaaa/derin iç geçirip)
+ hakikaten berbat oldum ben.sen de bu halimi görmemeliydin!
-canım yerim seni de kusmuğunu da!(belki o kadar değil ama neyi yiyon hocam sen yaa/ lafla penir gemisi yürümez)
+ sana bugün tekrardan aşık olduğumu anladım bitanem:)
- ben de bitanem.:) (mümkünse şu lavaboyu temizle ve ağzının kenarlarını iyice yıka/ içsel derinliklerden geliyor durduramıyoruz)
+ öpmek ister, yanında olup bu durumuma katlandığı için.
-... öpüşülür. muckkk! (güzel yıkamadı sanırım ağzını yaa/ neyse o benim tatlım neticede yerim be onu ve kusmuğunu/ kendi bile inanmış şekilde)
öpüşülür. arkası mı? dizi mi lennn bu? insanın başına ne gelirse fazla meraktan gelirmiş. adı üstünde merasim! yok sevişme falan...
güncel Önemli Başlıklar