bugün

kıymeti bilinmeyen, hep sana aitmiş gibi gördüğün kişi birden hayatından çıkıverince başa gelen durumdur, hoyratça etrafa saçarak müsrifçe harcanmış hikayelerin sonunda dann diye anlayıverirsin.bazen yapacak hiçbir şey kalmamıştır maalesef, bazense çok şey vardır yeniden kazanmak için.
eşek ile yolculağa çıkmayı gerektirir. niğde'ye doğru.
aklın size yaptığı bir oyun olabilir.
kör ölünce badem gözlü olurmuş.
2. yi kaçırmamak için tecrübe olmuştur. böylesi daha iyidir.
sevgiliye geri dönme çabalarına girişmekle devam edebilecek durum.
başınızı taşlara vurmaktır.
uykusuz gecelerde onunla yaşadığın tüm anılar film şeridi gibi gözlerinin önünden geçer. evet aynen böyle olur.. canının acıdığını hissedersin meğer tüm zamanını dolduran tek şey onun varlığıymış dersin. bomboş gelir sokaklar , her insana onu anlatmak istersin ve her gördüğün insandan ondan bir haber getirmesini ümit edersin. acaba saplantı mı boşluk mu unutur muyum diye düşünürken olur olmaz bir kitabın arasından çıkan resimle zindan olur hayat. çıkar bedenin ruhundan o ana gidersin yüzüne dokunursun çerçeveyi öpersin , bir güzel söversin kendine ..yorgun düşer gözkapakların..bir gece daha böyle biter..sonra bir şarkı dilinde avutmak için agrıyan kalbini..geçer geçer daha öncekiler gibi bu da geçer dersin.. geçip giden sadece o dur hayatından kalan sadece dinmek bilmeyen baş agrıları, boş duran bira bardakları bir de hiç dinmeyen kalp sızındır..
sen ayrılıyorsun sebepsiz yere kızdan(genellikle olandan bahsediyorum),gidip yeni sevgili buluyorsun tabii tutmuyo eskisinin yerini ondan sonra vay efendim kıymetini bilemedim yok efendim sensiz olamam gibi arebesk takılmalar.Ne lan bu ayrılıyorsan bitti
rutubet yapmanın anlamı yokki.
yenisini bulana kadar düştüğünüz boşluğun psikolojik yansımasıdır.
değerini falan anlamazsınız kimsenin.