bugün

sevgilinizden duymak istemediginiz sözdür, 'beni karamsarlıga itiyorsun' sözü. gözleriniz dolar, yutkunamazsınız, bogazınıza birsey takılır. yanıbasınızda duran resme bakıp aglamak için güc alırsınız sevgilinin gözlerinden. tam bu sırada gelen bir mesaj 'burdan gitmek istiyorum' sizin icin yıkım olur. içecek sigara ararsınız, hemen yanınızda bulunan cekmecede sigara vardır ama içinde 15 tane, sevgiliye verdiginiz söz aklınıza gelir ve vazgecersiniz, 1 tane eksilmesin diye. pencereden bakıp yıldızları izlersiniz, 'tria' yı arar gözleriniz, sizin için anlamlı olan yıldızlar kümesini. aglamak için bu sefer triadan medet umarsınız, güc alma konusunda. aglayamazsınız. tam o sırada telefon calar, arayan sevgilidir. güclükle alo dersiniz titrek bir sesle. sevgili 'seni seviyorum' der. tam o sırada bogazınızdaki tıkantı gider ve gözlerinizden yaslar süzülür, 'aglarsınız. .'
okul bitirelemiyor yahut para kazanılamıyor, iş bulunamıyor, sürekli içekapanık, melankolik, isteksiz tavırlar, davranışlar sergileniyor ise son derece normaldir.