bugün

(bkz: zaman durmuştur)
(bkz: bidaha akmayacaktır)
-...
-nicin bakiyosun uzun uzun, bir daha goremeyeceginden mi ?
-hayir sag gozunden buyuk bi capak var.
-ohh shit.
bu kadar şerefsiz bu kadar iğrenç bir insan olduğunu bir kez daha gördüm o gözlerinden.
her ne kadar son defa baksanizda eger masadan o erken kalkmissa ve siz onun gidisine tanik oluyorsaniz hala, buyuk ihtimal son gordugunuz onun kalcalaridir, itiraf edelim. (bkz: oeeh)
son bakış olduğunu bilseydim biner miydim o otobüse,
son sarılma olduğunu bırakır mıydım o belini,
son el sallamanı bilseydim bırakır mıydım o eli havada.
eger sevgili cok uzaktaysa bir sekilde bir daha bulusamayacaksaniz, bir durbunle yapilacak sey. eminonunde 5-10 tl ye satiliyor.
bana metroyu lanetleten hede.ah sevdiğim gitmeyeydin.bileydin kıymetimi ne olurdu sanki?oysa ben hazırdım seninle her derdi göğüslemeye...değmezmişsin sevdiğim değmezmişsin.kimse haketmezmiş bu kadar sevilmeyi...
yaşlar eşlik etmezse kendisine, eksiktir biraz o bakış.
sevgilinin gözlerinin içine son defa bakmak bir insan için en acı veren durumlardan biridir. çok güzel günler geçirilen insanla ayılmak insana çok koyar. lakin, bazı durumlarda kafanızın yatmayacağını anladığınız, zaman geriye dönüp bakmamak en iyisi. seven insan sevdiğinden, asla ayrılmaz. kalemi kırılan insanın gözlerine son defa bakmak gereksizdir. unutun gitsin biri gider diğeri gelir. görsel
Eğer bunu yapmak insanın canını acıtıyorsa son olmaz o.
Devaminda arkasindan baktiran eylem.
terkeden sevgiliyse bu eğer bakmayın amk. siz onun gözlerinde sevgi ararken bulacağınız tek şey acıyarak bakan bir çift göz olur.