bugün

dayak yeme ihtimali hep yüksek olandır.
Bununla aynı cinsel hastalıkları tasımanız muhtemeldir.
inşallah kızdır.
Kendisi hakkında bilgilerim sınırlı. Hatta fazlasını bilmemem benim için daha hayırlı çünkü ben en yakın arkadaşıma sırf kızı görebilmek için 'hadi ya, ne dersin Balıkesir e gidelim mi? Buluruz yahu.' demiş bir insanım. ve sadece Balıkesir de okuduğunu öğrendikten sonra dedim bunu dikkatinizi çekerim.

iki yıllık bir ilişki yaşamışlar, anlattığından anladığım kadarıyla kız, çok sevmiş. öyle böyle değil. Ama bana ilk anlattığı hikayeye göre kız bunu bırakmış. ben o zaman varya nasıl küfrediyorum. Nasıl bırakır? mis gibi çocuk. kızın akli dengesi bozukmuş falan diye. bir yandan da öğrenmek istiyorum ama konuyu açamıyorum tabii.

sonraları benim bu tuhaf işleyen beynim, dur bakiyim ya nasıldır falan diye düşüne düşüne korka korka sorma kararı aldı.

''Madagaskar, o zamanlar ben sana böyle böyle dedim ama bu aslında hiç öyle böyle değil. anlatayım.''

dedi ve anlatmaya başladı. Dinledim.YElim ayağım buz kesti dinledim. yalan söylemesine, en başta yalan söylemesine çok kızdım. Velhasıl olmamış. Olmayacağına inanarak sevgilim kızı terk etmiş.

Hala düşünürüm Ş. yi. Acaba şu an ne yapıyor? Hala düşünüyor mu? Hayatına devam etmiş midir?

itiraf: Sevgilimin rehberinden kızın numarasını buldum ve telefonuma kaydettim. Sen cebimdeyken ara, kız sen aç. ama sonra kapatıp ''kusura bakmayın yanlışlıkla oldu, umarım rahatsız etmemişimdir ehehe'' diye bir mesaj attım ve numarasını sildim. Tövbe bir daha yaparsam.

Ama inan çok merak ediyorum. Şu an nasıl? ne yapıyor? düşünüyor mu diye.

illa düşünüyordur. ama umarım acı çekmiyordur. Umarım iyidir. Tanışsak, konuşsak belki severim gibime geliyor.
yırtık dondan çıkar gibi biranda hiç ummadığınız anda hayatınıza giren kişidir.
okuldan arkadaşımdır, samimiyetimiz yoktur, dostluğumuz yoktur, arkadaşlığımız yoktur ama selamlaşmamız vardır. şimdi kararsız kaldım facebook'tan silsem mi silmesem mi ? çok sikik bir durum.
kızın üzerindeki tükrük kalıntılarına dna testi yaptırarak bulunabilecek kişidir.
bananedir benim eski sevgilim onanedir.bu kadar basittir.
Kafanızda hep ne bulmuş ki bu denyodan diye geçireceğiniz insandır. Mümkün olduğunca uzağında durulmalıdır
-nebiçim de öpüşmüş bu kızla ayı kere ayı- diye kız kısmını hasete düşüren ex dir.
kızlara en son sorulması gereken gereksiz birey; kızlar çoğu zaman bu kişiler hakkında doğruyu söylemez.
sayısı önemli olmayan kişilerdir. hatta sevgilisi olması da şart değildir sevgilinin takılıp hoşlandığı tiplerde olabilir bunlar. çok sayıda orospu çocuğu olabilir içlerinde ama sizi ilgilendiren hala aktif halde arayıp soran orospu çocuklarıdır. bunların ağzını yüzünü dağıtmak ister insan. böyle iki yakasından tutup ağzına ağzına atılan her yumrukta birer kelime söyleyerek upuzun bir konuşma yapma isteği doğurur. hiç birisine göz yummamak lazım bu tiplerin.
nedendir bilinmez her seferinde kendimi onlara karşı galip gibi hissediyorum zerre kıskanmıyorum. ego tatmin aracı gibi bir işlevleri vardır çoğu zaman.
arkadaş nasıl iğrenç bir durum bu böyle ya. icim icimi yiyor aslinda, o kiz kim, nerde, nasil görünüyor cok cok cok merak ediyorum ama soramam, cünkü benimde eski sevgilim var. benim gecmisimi sorgulayip durmasini istemem, sorup durmasini istemem, beni rahatsiz eder ama cok merak ediyorum. bir de o kizla oldugu yerlerde onunla olmak istemiyorum, o kizi parcalamak istiyorum.

sözlük ben böyle degildim, bana ne oldu böyle ya? ben eski sevgilileri kiskananlari hep aptal buluyordum, tabi daha önce eski sevgilisi olan birisiyle birlikte olmamis olmamdan kaynaklaniyordu herhalde bu rahat konusmalar ama bir de gel simdi sor. oof oof. zor yasamak zor.
delı gıbı merak edılen kısıdır.
ancak fazla merak ıyı degıldır.
dıbı bucagı cok karıstırılmamalıdır, basa umulmadık ısler acabılır.
yeni sevgilisi kadar acıtmayandır.
eski sevgilisinin yeni sevgilisi olduğunu çaktırmadan onunla konuşma isteği uyandıran kişidir.
Normal insandır.

Madem çok rahatsızsınız ne bok yemeye 2.el bir karı ile sevgili oluyorsunuz.

Yeminle zeka geriliği var sizde!!
candır. yeni sevgili olabilir.
illa ki belli aralıklarla sevgiliyle konuşma çabasına girerek sizi cinayet işlemeye sürükleyen eski sevgilidir.
deli gibi kıskanılır. sevgili bitirir de sen bitiremezsin. hele eskiden tanıştığın biri ise of diyorum.
bu nasıl bir nefret duygusu?
herkes birinin eski sevgilisi mınakoyim. gerek yok böyle şeylere.
sürekli kendinizi onunla kıyaslarsınız gereksizdir ama kıskanılır. Yeni sevgili eski sevgiliyi eski sevgilide yeni sevgiliyi sevmez hatta nefret eder.
tanınmıyor olmasına rağmen kendisine karşı büyük bir nefret duyulan kişidir. Bu konularda gelen gideni aratıyor malesef
(bkz: amını astarını siktiğim)