bugün

bakın gençler, çok az ilişki yaşadığınızı biliyorum. bunun başlıca sebebi looser olduğunuzu artık kabul etmeniz. bazılarınız, eli ayağı düzgün olduğu için bir adım önde olmanın avantajıyla bir şeyler yaşasa da, mallıklarından ötürü ne yazık ki eldekini yitiriyor.

ama size yardım edicem. çünkü uludağ'ı muasır sözlükler seviyesine getireceğime söz verdim kendi kendime. gözünüzü dört açın şimdi; kadınlar detaylara önem verirler. yıllarca kıçını yırtarsın, yaranamazsın. gidersin mango'ya, sana 'canım bu nasıl, yakıştı mı' diye sorduğunda başka bir renk gösterip 'bu renk sana daha çok yakışacaktır' dediğinde dünyalar onun olur.

garip bir durum tabi, anlamanız çok zor. bu yüzden kolaydan başlamayı düşünüyorum. rahatlıkla başarabilirsiniz şimdi anlatacağımı. kadınınızın vücudunda, daha önce hiç kimsenin dikkatini çekmemiş bir nokta belirleyin. küçücük bir kırmızı nokta veya küçücük bir ben olabilir. hatta hiçbir izin olmadığı, sadece orayı sevip, öpüp, koklamaktan çok hoşnut olduğunuzu belirttiğiniz bir bölge de yeterli. yalnız o izin olmadığı bölgeyi unutup da gidip başka yere yumulmayın. söylemiştik, kadınlar ayrıntıcıdır ve bu hatanızı kesinlikle fark eder. dikkatli olun. sonra da yariniz yanınızda yokken orayı tarif edilemeyecek kadar özlediğinizi söyleyin. buluştuğunuzda da sarıp sarmalayın ve hemen uzun uzun öpüp koklayın o kısmı. göreceksiniz ki mutluluk çok uzakta değil.

sevgiliniz tarafından ilelebet unutulmaz bir erkek olmak istiyorsanız beni takip edin.