bugün

ancak yaşayanların hissedebileceği bir duygudur,bilmeyenlerin asla öğrenmek istemeyecekleri kadar acı bir duygu yoğunluğudur. öfke,sinir bir yere kadar ama duygularınız öyle bir hal alır ki işte bunu yaşamayan bilmez. hayal kırıklığı...
bayanlar icin; uzunca bir sure erkeklere olan guveni sarsan, onlardan nefret ettiren durumdur.

cok severken ve her sey yolunda giderken basiniza geldiyse, icinden cikilmaz bir durum meydana gelir. biraksaniz birakamazsiniz ama bir yandan da guvenemezsiniz. dusunmekten akil, uzulmekten yurek kalmaz. ama yine de (bkz: sen yoluna ben yoluma)
eğer aldatılan kişi kadınsa, direk yeni bir sevgili bulunacak durumdur.
erkekse, hatununun bunu neden yaptığını düşünmesi ve onu eğer seviyorsa tekrar kazanabilmek için yapması gerekenleri düşünmesi gereken bir durumdur.
akla şu fıkrayı getiren olaydır:

"fabrikada çalışan üç kafadar işçiden biri Kayserili, biri Adanalı biri de bizim Trabzonlu Temel'dir.

Bunlar çalışırlarken her gün patronun erkenden işten ayrıldığını fark ederler.
Uyanık Kayserili diğer iki arkadaşını çağırır:
- 'bakın, patron böyle erkenden çıkıyor ve dönmüyor. Biz de o çıktığı zaman peşinden çıkıp gidelim.'
Diğerleri bu teklifi hemen kabul eder.
O gün patron gene erkenden çıkar.
Bizim üç kafadar da hemen peşinden dışarı seğirtirler.
Kayserili doğruca evine gider ve yatar.
Adanalı hemen bir kebapçıya gidip güzelce karnını doyurur.
Temel de evine gider.

Temel yatak odasından gelen sesler uzerine kapıyı sessizce açar.
Yatakta karısına sarılmış bulunan patronunu görür ve kapıyı sessizce kapatıp oradan çıkar.
Ertesi gun Kayserili ve Adanalı o gün de patronun peşinden çıkmak üzere plan yaparlar.
Temel'i çağırırlar ve bugün de erken çıkacaklarını söylerler.
Temel hemen itiraz eder.
-'Yok uşaklar ben çıkmam! Dün az kalsın yakalanıyordum."
kimileri için katil olmaya sebep.lakin çok daha makûl intikamlar mevcuttur.
eğer seviliyorsa beyninizden kaynar su boşalır ne yapacağınızı şaşırırsınız. sevmiyorsanız umursamazsınız bile .
bir de şu var:

(bkz: sevgilinin aldattigini saniye saniye gormek)
Bir de aldattığını itiraf eden yüzsüzler var. Yolcu yolunda gerek.
penisi başka vajinalara sokma zamanının geldiğini gösteren durumdur.