bugün

erkeklerin çoğunun yaşamak istediği anlayış türüdür. yani hatun yatağa atılmadan, ten tene değmeden sevgili olunmaz. nasıl bir anlayıştır bu? sevgili olduğunda gelişen olaylar neticesinde yaşar ya da yaşamazsın. buna bağlı olarak bir ilişkiye başlamak hatadır.

(bkz: sevişmeden sevgili olmak)
(bkz: @ @e değecek)
erkekler bu durumda asuman krause nin " tenimizin uyumu " şarkısına göre hareket etmektedirler. erkeklerin bu durum karşısındaki tutumu " sevgili olduktan sonra cinsel uyumsuzluk " yaşama korkusundan kaynaklanır.
(bkz: beyniyle cükü yerdegiştirmiş insan)
önce sevgi saygı aşk ve sonra bunun meyvesi olarak sevişme eylemini yerine getirmeyi bilmeyen kişi düşüncesi.
tam manasıyla, en güzel sevişmeyi yaşatmayacak olan düşünce. netekim sevdiğin, herşeyini paylaştığın, güvendiğin vs. bir insanla, bu duyguları hissederek sevişmek, sadece cinsel ilişkiye girmeye nazaran, tarifi mümkün olmayacak derecede farklı ve güzeldir. her kimsen, aklını başına devşir çocuğum!:
abilerim bana hep " seviyorsan sikiceksin" derdi. büyük sözü dinlemedik. sevdik 2 sene verdik, kaçak et kesmedik. 2 sene mütemadiyen masturbasyon ne demek bi fikriniz var mı ? benim var. neyse e sonunda ayrıldık. şimdi ne mi oldu ? elin oğlu çatır çatır sikiyor. ha ayrıldık derken, direk terk edildim. ten uyumunu yakalayamamışız, bu sebepten bu ilişkiye devam etmek istemiyormuş. yani sen sikmezsen güzel kardeşim, başkası siker.

(bkz: son pişmanlık fayda etmez)
artık türbanlı kızlar bile çatır çatır sevişirken neyi konuşuyorsunuz bu devirde kuzum.