bugün

(bkz: 31 çekmekten çıldırdım)
sevgili bülllük ; galatasarayın bu sezon şampiyon olmasını sabırsızlıkla bekliyorum.ve 21 yaşında hayat gerçekten çok boktan.
sevgili büllük ; serçe parmağımı karyolanın demirine çarpmaktan gına geldi.bu acıyı yaşamayan insan evladı bizden değildir ayrıca.teşekkür ederim.
sevgili büllük ; yaz geldi avratlar cıbıl cıbıl dolaşmaya başladı klişesi yalan çıktı.bizim burada millet sürekli kapanıyor.yakında açık karı göremeyeceğiz.selametle.
sevgili büllük ; laptop'un açılmasını beklerken sinir oluyorum.isviçreli bilim adamları buna lütfen çare bulsun.saygılar bizden.
sevgili büllük ; 21. yüzyıldan silsinler benim adımı.çünkü gelecek nesiller hepimize savaşçı yobaz muamelesi yapacak.utanç duymak istemiyorum.silin abi.iyi geceler.hürmetler bizden.
sevgili büllük ; yarım ekmek arasına nutella sürüp yemek en kral lokantada yemek yemekten çok daha lezzetli ve zevkli oluyor.bak bunu da buraya yazıyorum.gut bay canım.
sevgili büllük ; her müzik dinleyişimde saçma sapan hayallere dalıyorum.elimde değil.beynimi müziğe ziktiriyorum.sevgiler.
sevgili büllük; bu gece pek şakirt yapmadı, negzel demi?
güncel Önemli Başlıklar