bugün

(bkz: ben asla yapmam dedi ve yaptı)
Yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişirsen; Hem yolunu kaybedersin hem dostunu. Necip Fazıl ...
eğer arkadaş denilen kız fack buddy ise aradaki dengeyi korumak gerek. sevgiliyi pompalayıp, fb yi boş bırakmakta olmaz.
Gavattir.
Yarin sevgilisinide satar bu pezevenkler.
şükür benim istesem de yapamayacağımdır.

yakın arkadaşım da yok sevgilim de.
Dogru bir eylemdir.
Sevgili bulsam hemen satarim arkadasimi haci. Sonucta arkadas cok bulunuyor ama iyi bir sevgili her zaman bulunmuyor. Burada gelip arkadasim bitanedir diyen ibislerin alayi da yalab soyluyor. Siz onlari birkez opustukten sonra gorun amk. Ne arkadasi, anne babasina sirtini donuyor ibneler.
Adiliktir. Bir kişi gönlünü birleştirmeye karar verdiği kişiye kendini olduğu gibi kabul ettirmelidir. Ettiremiyorsa aşkından gözüne perde inmiştir işte bu kötü. Bir kişiyi seversin hatta çok seversin ama hatalarını da görüp söylemelisin. Eğer arkadaşlarını satma durumuna kadar geldiyse bu kişi için durum vahim.
Bırakın sevgili bulunca arkadaşını bırakmayı, yeni biriyle tanışınca, en yakın arkadaşını anında satanlar var.Kimisi harbi bodoslama yaşıyor, ilkesiz kuralsız, düşüncesiz ve vefasız. Lütfen böylelerine zerre değer vermeyiniz ve unutunuz.Saygılar.
şerefsizliktir. o kız bir gün bırakıp gidecek, sen yine o sattığın arkadaşlarınla bira içip "çok sevmiştim abi" deyip salya sümük ağlayacaksın. o güzel insanlara yapmayın bunu.
Sevgilisinden yediği kazıktan sonra soluğu sizin yanınızda alıp teselli bulmaya çalışacak arkadaştır. Bundan sonra teselli edip etmemek sizin insafınıza kalır. içten gelir mi muamma.
Adiliktir ve yapmışlığım vardır. Değdi mi değmedi bir pişmanlık yaptıysam bu yapmayın berbat birşey sevgili gidiyor arkadaş kalıyor.
güncel Önemli Başlıklar