bugün

bakkaldan alınan ekmek, çay, sigara, şeker falan filan, manavdan alınan elma da buna örnek olabilir bunlar tükenirde yürektan gelen sevgi nasıl tükenir diye sorguladığım durumdur. yürek insan yaşadıkça hayat dedevam ediyorsa ve sevgi yürek meselesiyse sevgim tükendi diyen insan eski kendini öldürmüş insandır. o artık baka birisidir aynı bedende yaşayan ve sevgi tükendi demek sadece yalandır. ben artık eski ben değilim diyemeyenlerin güya sığınağıdır ama kafası çalışan bu yalanı yemez!
ilişkilerde yüz yüze görüşülen günlerde tükenmez gerçek sevgi onu gördüğün sürece naparsa yapsın soğuyamazsın açık ve nettir burası.

ilişki içinde sevgisi azalan biri gerçekten sevmemeiş demektir.tekrar ediyorum gerçek sevgi tamamen bağlantı kesilmeden azalmaz bitmez aynı kalır.

bazı yazarlara cevap niteliği olmasın ama.

(bkz: true love never die)
birşeyleri tüketmek kullananla alakalı.dikkatli olunursa yavaş yavaş biter. hor davranılırsa ne zaman bittiği anlaşılmaz bile.. sevgi de öyle. sevenin seviş şekline bağlı. kaldı ki zaten
evrendeki herşey sonlu. çabuk bitmemesi için çabalamalı kiş ne sevgiyi yarınlara bırakalım ve ne de anında harcayalım.i.
sevgi insanın yaşama enerjisidir ve enerji yok olmaz sadece şekil değiştirir.
sevgi tükenmez yön değiştirir.
tabii ki tükenir. yeniden doğuncaya ya da ruh yön değiştirinceye kadar kaybolur. bunun en büyük sebebi kişinin kendini beğenmemesidir, sonuç olarak kendinden ve diğer herkesten nefret edecektir. evet, sevgi tükenir. konu kilit.
ölümüne seven insan
ölümüne sevdiğini sanan zavallılar
sevgi aşk
gelir geçirir gider.