bugün

mutlaka tanıklık edeceğiniz veya bizzat kendizin de içinde olabileceği durum. bu tip insanları sık sık görürüz hayatımızda. aşkı , sevgiyi, ilişkiyi götünden anlayan yanlış temeller üzerine karşı cinsle münasebet kuran insanlardı.

amlarına koyayım onların ben çok ayıp ediyorlar

şimdi efendim nedir bu sevgi pazarlığı ? çiftlerimizin sevgili olma evresinden bir önceki basamak olan '' çıkma teklifi '' edilmesi zamanında en büyük etkisini gösteren vahim olaydır. örnek ;

x- selin eğer benim sevgilim olursan seni hiç üzmem. bütün kalbimle seni severim . bana bir kere şans ver . bla bla bla ....

ilk örnekte gördüğümüz gibi erkek şartlarını ve teklifini sundu. çetin pazarlığın ilk aşaması başladı.

y- ya emre ben kimseye güvenemiyorum. güvendiğim herkes beni çok üzdü senin de bunu yapmadan korkuyorum...

teklif zayıf bulundu ve arttrılması bekleniyor.

x- bana bir fırsat ver sadece bir hafta bile yeter. bana güvenebileceğini göreceksin...

kırmızı çizgiler çizilmeye başladı.

y-tamam o zaman bir süre deneyelim. sana güvenmek istiyorum.

anlaşma sağlandı ama açık kapı bırakıldı. deneme süresi boyunca taraflar birbirini test edecek.

ee bu mu aşk amına koyayım ! iki taraftan biri niye bir takım şeyleri ispatlamak zorunda ? hani aşk akıl değil kalp işiydi ?

daha sonrada erkek kadın hiç farketmez bir ilişki yaşadıklarını, aşk duygusunu tattıklarını falan sanırlar, söylerler.

bu sizin yaptığınız düpedüz cinsel / duygusal haz kiralamak veya satın almak.

tabi bunun ilişki sırasında sen beni bu kadar seviyorsun ben bu kadar seviyorum gibi kıyasları var ki onlara hiç girmiyorum.

edit: göreriz ne amk ! düzeltildi.
güncel Önemli Başlıklar