bugün

evvela kendi çevrenizde ufak bir üne kavuşmanıza neden olur ardından ben de o sahne sanatçıları gibi olabilecek miyim diye üzerinden hayaller kurdurtur. gerçekleşir mi? size ve kesinlikle şansınıza bağlı. bazı insanlar şanslarını da kendileri yaratır, o ayrı.
bunu sevgilinizin size hayran olması için de kullanabilirsiniz tabii.
Spiker veya sanatçı olunacağı garantisi vermez. Herkes futbol oynar ama milli takımda 11 kişi koşar.
Karaokeye eğlenmeye gidip, bildiğiniz efor sarf edilen sahne programı yapmaya sebep olur. Ünlü olmayacaksanız gereksizdir. Olmasa da olurdur.
başa beladır. cinsiyete göre ''yaaaaa hadi bi şarkı söyleeeee'' veya ''kardeşimin sesi de çok güzeldir patlat bir şeyler de dinleyelim'' şeklinde zorlanırsınız. özellikle doğum gününe çağıranlar bile olur. pikniklerin vazgeçilmezi, rakı sofralarının aranan adamısınızdır. kimsenin kimseyi konuşurken dinlemediği bir memlekette herkes ağzınızdan dökülenleri ses çıkarmadan dinler. en güzel yanı budur. *
(bkz: allah vergisi)
zor bi durumdur. kimi zaman keyif alırsınız tamam da, gecenin 1'inde alkolik arkadaşlarınız tarafından cep telefonuz aranıp, laynn olum bize bi cila çek hadi patlat bi orhan baba demesi sinirlerini bozuyo bazen insanın. ama yine de herşeye rağmen sesimin güzel olmasını seviyorum.* *
arkadaşımdan aldığım iltifat ya da gerçek bilemiyorum.halbuki hiç begenmem sesimi.dedi bana sesini değerlendir. *
terapi etkisi yaratırmış güzel ses,dinlendiriyormuş,karşıdaki insanın susma konuş diyesi de geliyormuş.güzel sesin özelliklerinden bi kaç tanesiymiş.
güncel Önemli Başlıklar