bugün

gece gündüz fark etmeden ses çıkaran aksi lanet kaknem piç buzdolabının aslında ne demek istediği ile ilgini tahminler. bence içi boş diye doldur pezevenk diyor olabilir. iyi diyorsun tamam da amk çocuğu para mı var lan dolduracak göt.
ben artık menapoza giriyorum.
sıcak havalarada çok bağırıp çağıran buzdolabı hala kış modunda çalışıyor bundan sebep zorlanıyor ve kış modundan yaz moduna geçmek istiyor olabilir.
(bkz: içimi ısıt yakışıklı)
edepsiz buzdolabı tövbe tövbe.
canının sıkıntısını dakika başı kağağımı açmakla gidermen hiç hoş değil. kapağımı ve beni rahat bırak.
vicdansız ara sıra bile beni aramadın,
sesimi duyunca demek çıkaramadın?.
fooohh..
insan sevmez miii?
şu buzdolabının dili olsa da öpüşsek.

şu kapının memeleri olsa.

şu parkelerin minik götleri olsa.

uuu beybi güzel bi hareketlenme oldu bende.
yuh! Boşan da semerini ye.
aç kapat aç kapat yalama oldum be
yiyecek bişey yok burda sana. bu gerçeği kabullen artık.
"yıllarca boş gezdim, arkadaşlarım tarafından boş gezenin boş dolabı diye azar yedim, aşağılandım. artık bende bir şeyleri korumak istiyorum. izin ver sahip açık bırak beni götünü bile donduram ha izin ver ?" gibi şeyleri anlatabilen beyaz eşya tıngırtısıdır.
-stres yapma daha 1 yıl garantim var.
(bkz: abi beni sev)
yeter artık, sokup çıkartmayı, açıp açıp bakmayı kes: ben erkeğim!
kapağımı açık tutup içime aval aval bakma, zeytin tabağını peynir tabağını içeriden çıkarmadan içimden kahvaltılık aşırma. bir de.. soğuk su şişesini, direk kafaya dikme. insan ol.
dondum amk. diyordur.
içeri bi soda koyun ölüyorum lan.
Beni tıklım taşım doldurdun sahip. Yetemiyorum artık bunca gıdaya. soğutamıyorum. Soğumuyor işte anlamıyor musun? Kendimi yırtıyorum burda soğusun diye.