bugün

son dönemde ortaya çıkan ses kayıtlarının akpliler tarafından montaj olduğu konusunda bilimsel bir açıklama getirilememesi durumu.

çıktığı günden beri ne kadar bilimsel yazı, makale, uzman, mühendis görüşü okuduysam tamamı "orijinal, montaj değil" diyor ancak montaj olduğunu iddia edenlerden "montaj! saldırıyorlar bize! büyük başbakan!" cümlelerinden başka bir tepki çıkmıyor...
sabah dublaj, akşam montaj demeleri zaten desteksizce salladıklarını kanıtlıyor.
iddia makamı iddiasını ispatlamıştır.

savunma makamı ise çığırmaktan başka bir şey yapmıyor...
tübitak ın da tasfiye edilmesiyle gerçekliği zımnen kabul edilmiştir.
kadın beyanı esastır diyen dingiller, bakıyorum da topu iddia makamına atmışlar. ortada bir kayıt var, birileri gerçekliğini birileri de sahteliği ispata gidecektir. sahte olduğunu kanıtlamak için biz daha iyisini bir hafta o güne yaparız demekle olmaz.

bence de kadın beyanı esastır. fantazileriyle ünlü Kabataş gülü olaya açıklık getirsin. Kabataş görüntülerine montaj, sahte diyen abla bunu da açıklasın.

beyana göre de olayı kapatıveririz.
başbakan "güvenli telefon diye konuştuk, hepsi dinlenmiş" diyor.

yetmezmiş gibi sadullah ergin ile ilgili konuşmalarıda kabul ediyor.

ama bir taraftan da "montaj" diyor.

nedir yani bu! aklımızla dalga mı geçiyorlar anlamıyorum... onlarca kurum montaj olmadığını bilimsel olarak kanıtlıyor, hoş ikrar var ama insanlar hala neyin peşinde, ne yapmaya çalışıyor akıl almıyor.
hala montaj dublaj deyip akıl fakirleri kandırmaya devam ediyorlar, gel gelelim türkiye tarihinin en şaibeli başbakanı o koltukta hala nasıl oturabiliyor, hukuka inancım kalmadı lakin başbakanında hukuka inancı yok, nasıl bir ülke olduk anlamadım, sanım beton yol yaparak bu ülkenin ileriye gittiğini heryere okul yaparak egitim sisteminin geliştigini, eylem yapma hakkımızı (provakotorler hariç) elimizden aldıgını görmeyecek kadar körmüyüz, madem çok zengin bir ülkeyiz, neden hala normal şartlarda 1500tl olması gereken asgari üçretin vergilerle 900lara inmesi nekadar normal, peki kaçtane tarım arazisi mahsulsuz kalıyor dünyanın en pahalı mazotunu satarak mı milli gelirimiz articak, artık öz eleştiri yapma vakti değilmi hey akpli vatandaşlarım bana biriniz açıklarsa şaibeli başkana oy veriyorum içim rahat ozaman size diyecek hiç birşeyim yok.