bugün

uludağ sözlükte şehir efsanesi haline gelmiş yalandır.

ya arkadaşım burda aynı yazarı üst üste eksi oylayabilmek için 30 saniye beklemek gerekiyor. 20 eksi oy vercem desen 10 dakika eder. var mı böyle bir psikopat saatlerce oy versin. hadi zaman sınırı olmasa saatlerce oy verilir ama beklemek sıkar yav insanı.

dolayısıyla anlamanız gereken şudur ki, bir kaç eksi oy aldığınızda muhtemelen bir kaç farklı kişi eksi oy vermiştir size. kötü yazmışsınız, beğenilmemiş yazdığınız kabul edin işte. suçu kendi yarattığınız ve aslında uludağ sözlükte hiç olmamış seovilere atmayınız.

ayırca süre olayı bence çok güzel olmuş. tebrikler. afferin lan.
(bkz: aha buldum galiba)

(bkz: atın bunu zindana)
"6-7 seovi toplaşıpta bütün entrylerini dolaşa dolaşa eksilese anlardın yalanı" şeklinde yalanlanabilecek bir yalandır. daha doğrusu olayın yalan olduğu yalandır.

ayrıca: (bkz: elde var 1)
bir 6. nesil hezeyanı. daha düne kadar "aynı yazara 1 saatte 6 eksi oy veremezsin" ya da "30 saniye beklemelisin" minvalinden bir kural yoktu. sözlük 2006'dan beri faal ve 2-3 yıl boyunca pek çok ibne 10'ar saniye arayla yüzlerce hatta binlerce eksi oyu entryleri okumadan vermiştir. ha, hala bazı azimli ibneler 30 saniyeyi ve 60 dakikayı hesaplayıp çalışmalarına devam etmekte midir? bence evet.
ya yazarın başına gelmedi ya da başına geldi ama çok iyimser birisi. ama maalesef seri eksi veren ibne var. daha bugün beni seçti. bütün entrylerimi üşenmeden teker teker eksiledi. burdan ona söyleyeceğim tek şey var - kazara falan kaşıma çıkma sakın.
var öyle bir efsane... arada bir ibneye geliyorlar, devriye geziyor.
hayrettin'e aşağıda ki parçayı hediye ediyorum;

hele dadaş hoşmusan
dolu musan boş musan?
ayakların yan basir.
yoksa mı sarhoş musan?

(bkz: pollyanna)