bugün

muazzam bir haz, fevkalade. bunca gündür sazan avcılığı yaptığını sanan gerzekle muhatap oluyorum şu sözlükte. sözlüğe geldiğim aynı gün hayal kırıklığına uğramam şaşırtıcı olmadı benbim için. tahmin ediyordum bunu. bir sürü gereksiz solcu, gereksiz milliyetçi, gereksiz sağcı, gereksiz islamcı ve muhafazakar ve vasıfsız gereksizler istila etmiş burayı. vallaha bilemiyorum şimdi abartı olmasın ama benim dışında yetkin bir yazara rastlamadım şimdiye kadar.

bir kere okuyacaksın kanks. sol fıreyme bi bakıyorum, jet siki... "bu ne amına goyim" demez mi sözlüğü dışarıdan takip eden biri. gerçi bu tür klonlarda yazar alımları yıl 12 ay açık oluyor dışarıdan takip eden pek yok ya neyse. gene de edepli olunması lazım. kime saygı gösterilecek bilinmesi lazım. kudurmuş insanları ıslah etme timi kurulmalı acilen. yazarlar çıldırmış olmalı. hepsi gzlerinin beyazına toplu iğne batırılmış gibi hareket ediyor. önünü ardını düşünmeden saygısızlaşıyor büyük çoğunluğunuz bana ve benim nazarımda yüksek mertebelere ulaşmış bazı insanlara karşı. bütün kızlar toplandık diye şarkı söyleseniz minik dualar korosu gibi sırıtmazsınız. şık durur üstünüzde. o kadar acizsiniz.

işte sözlük ve yazarlar hakkındaki düşüncelerim bu derece umutsuz. öyle görünüyor değil mi? hayır öyle değil. bir çıkış yolu var artık. ben geldim. ve bir deniz anası gibi gerekirse kendimi ortaya koyarak, ağırlığımla, bazı hatırlı dostlar aracılığıyla bu pisliği temizleyeceğim. kendimi buna adadım. yoksa bok kokmuş buralar.

işe hemen başladım. çok bunaldığım anlarda seri eksi oy vererek moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum. ortalama 160 yazar online oluyor günün her saati. bunların avucumun içinde olduğunu bilmek güzel şey, ümitli şey. hepsi bir çıkış noktası arıyor kendine. bağırsaklarda haddinden fazla ikamet etmiş yaşlı birer osuruk gibiler... yırtık donun bir zaafiyetini kolluyorlar. bu kösükleri adam etmek için seri eksi oy şart olmuş.

içlerinden rastgele bir tanesini seçiyorum. cek denyılsımı tazeleyip dil altı hapımı aldıktan sonra detay ara kısmına bu talihlinin nickini giriyorum ve başlıyorum tüm entrylerini eksilemeye. içki daha bi lezet kazanıyor, hap dilimin altında bir şekere dönüşüyor sanki. anlatamam bunu size. tanrım inanılmaz bir haz... böyle birkaç ısınma turu attıktan sonra kendine haddinden fazla değer biçtiği yazılarından anlaşılan bir dandiriği seçip en beğenien entrylerine çakışlar, salvolar yapıyorum. ardı ardına vuruyorum. sanki o yazarın içkisine uyku ilacı karıştırıp onu iğfal etmek gibi bu. defalarca ırzına geçiyorum o uyurken...

bazı ibnelerin yüreği kabardı biliyorum. açık hedef olarak da beni gözlerine kestirdiler. bana özeniyorlar. aramızdaki farkı göremeyecek kadar körleşmiş bu adamlar. ben bu işi yaşamak için yapıyorum, tat almak için yapıyorum. sizler ise içinizdeki varolan ibneliği su yüzüne çıkarıyorsunuz. istemsizsiniz bunu yaparken. kendi ibneliğinizin bir yansıması bu, bilinçli değil. zorlamayın kösükler, zorlamayın... asla benim gibi olamazsınız!