bugün

içinde olunca cevaplaması zor ama dışardan bir yabancının gelip yaşadığında kolay cevaplayacağı sorudur.

fernand coulibaly adam yıllar yıllar önce gelmiş çözmüş türkiyeyi.

- inan bana ki vallahi çözdüm. Ne kadar sahtekarsan, o kadar iyisin burada. Herşeyi yapacaksın ama gizli yapacaksın. Yoksa başın belaya giriyor. Teknik direktöre hata yapıyorsun, ya da başkana, sen bana yalan söylüyorsun, denmiyor. Allahım yarabbim, kimse kabul etmiyor ki böyle bir şeyi. Herkes, tamam başkan haklısın, evet hocam doğrusun, diyor. Yalaka çok. Ama burayı anlamak için bir değil, en az üç yıl lazım. Bak Pascal Nouma çözemediği için gitti. Çözseydi benim gibi rahat ederdi.

ben daha yeni yeni çözüyorum; ikiyüzlüyüz arkadaş toplum olarak görünenler sadece gösteriş asıl iş kapalı kapılar ardında yapılıyor, ha en önemlisi de sekse açız toplum olarak çok yapılsa da kısıtlanarak yapıldığından daha cazip geliyor gizli yapılması ya konumuz o değil neyse...

buradan kızlara da çağrı yapıyorum sevgililerinizi seks ile ödüllendirip, ceza vermeyin sevgili kızlar, siz zararlı çıkıyorsunuz sonra totalde aklınızda olsun...