bugün

aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken bayandır.

konuyu sabri açısından ele almak istemiyorum çünkü bu genç kardeşimin üzerine sosyal alemde olsun medyada olsun gerçekten çok gidiliyor. birtakım kısıtılı yetenekleriyle var olmaya çalışan, buna rağmen deve yüküyle para kazanan genç bir kardeşim sabri sarıoğlu. kimse, bu kadar üzerine gidilmeyi hak etmiyor. canını dişine takıp topunu oynayan ve deve yüküyle para kazanan bir insana bu kadar takılmamalı.

öte yandan, hanım kızlarımızın da futbola ilgisinin her geçen gün arttığını söyleyebiliriz. fenerbahçe ilk onbirini ezbere sayan hanım kızlarımız var ki alexin olmaması dışında aykut kocamanın bile bu denli net olabildiğine ben inanmıyorum.

işte inceden inceye size bir müddet yazan ama yüz bulamayan kaşar hanım kızın sonrasında "amaaaan ben direkt yazılayım" düşüncesiyle hareket etmesi sonucu verdiği beyanattır. aslında biraz da sabriye yapılan haksızlığa da sanırım bir göndermede bulunmaktadır. ama sorun değildir. nasıl ki biz beyler soluk borusu diyen bir hanım kıza bile hallenip yazılıyorsak, hanım kızlarımızın da bize asılması gayet doğaldır, zira herkesin özgürlüğü bidir.

haaa şu da var ki; davasında sonuna kadar da haksız bayandır! yarın bir gün işler ilerleyip siz seks etme noktasına geldiğinizde, bu bey kendisini aldatılmış hissetmeyecek mi? bugün bunu diyen yarın seks ederken sabriyi düşünür, bunun garantisini şahsen ben hiçbir bey kardeşime veremem. hanım kızlarımızın ikili ilişkilerinde başka beylerin isimlerini telaffuz etmesine ben karşıyım. zaten yapılan bilimsel araştırma ve keşifler de bu söylediklerimi teyit eder niteliktedir. sabri, deve yüküyle para kazanan genç bir kardeşim olsa da bir ilişkinin içinde öyle ya da böyle isminin geçmesi beni derin endişelere sevk ediyor.
namuslu bir bayandır. açılamayacağını iyi bilir.
akıllıca düşünmüş bir bayandır. sabri' nin hayatı boyunca yapamadığı şeyi kendisine yapamayacağını bilir.ama yinede sabri sarıoğlu candır.
sonu sürpriz bitecek şeyler isteyen bayandır. orta açılması hep aynı zaten, onun istediği acaba kale arkası tribüne mi gidecek yoksa diğer taraftan taca mı çıkacak bu sürprizi yaşamaktır.