bugün

tartışmasız komple gerçektir. devre arasında ve sene sonunda yaptığı açıklamalarla trabzondan ayrılmayacağını yineleyen selçuk dün kesin olarak galatasaraylı oldu. galatasaraya hayırlı olsun diyorum iyi transfer yaptılar ama selçuk'a bir çift lafım var; oğlum selçuk madem gidecektin bu açıklamaları yaparak niye hem taraftarı hemde yönetimi umutlandırıyon. senelerce formasını ıslattığın takımdan böyle ayrıcağına adamsan çıkardın derdinki; trabzona teşekkür ediyorum, benim performansıma büyük katkı sağladı, milli takıma trabzon sayesinde girdim, yeteneklerimi açığa çıkardı,gelişmemi sağladı şimdi gitme vakti.
o zaman kimse sana dönek demezdi, şimdi siktir git bakalım oynayabilecek misin? vefasız.
http://spor.mynet.com/hab...selcuk-inan-konustu/36343
yanlış önermedir. yalandır. vefasızlıktır. hainlik tir. adam sezonun bitmesine 6 ay kala görüşme hakkı olmasına rağmen kimseyle görüşmedi. şimdi sezon bitti. kime gitmek isterse giderdi. gitti. hakkıdır. burda hatalı olan trabzonspor yönetimi zamanında sözleşmeyi uzatmayı akıl etselerdi şimdi bonservis bedelini alırlardı.
tam tersidir. trabzonspor selçuk inanı galatasaray a satmıştır.
önceki açıklamalarına ters düştüğü doğrudur fakat bu adam trabzonlu değil sonuçta.

ayrıca trazonlu olmama rağmen o paraya ben de giderdim.