bugün

öncelikle bakınız; (bkz: allah kişisi) kişi mi? canın sağolsun demek isterdim aslında. beyin bu işte, düşünür hep. *
allah'ın, sınırlı sorumlu kooperatiflerin müdavimi olan kullarına söyleyeceği düşünülen bir hitap şeklidir. muhtemelen de şöyledir;

+ selam ben allah...
- aaa; selam, ben de kulunuz sözlük yazarı. var mıydınız siz yahu? memnun oldum bak tanıştığıma. eki eki eki!
+ yalnız bir sorun var. daha önceden memnun olman gerekmiyor muydu senin?
- ama ben, ben şeyden dolayı hani vardı ya...
+ anladım, geçti artık. kenara geç bakayım sen şöyle.
- ühü ühü! tamam, geçtim. ulan ibneler yediniz beni ayakta. ühü!
peşin not: başlık silindiği için entryniz silinmiştir gerekçesi geçersiz kılındığından -ki başlık formata uygundur- önceden girilen ve bu gerekçeyle silinmiş entrylerimi yeniden giriyorum.

-selam ben allah, allah sav!*
-selam ben allah, allah sav!

+ben de önder, önder sav!

*ben de james bond ama beni boşverin, takılın siz.
-selam ben allah, allahu teala!

+valla mı?
-selam ben allah!

+memnun oldum ben de ateist sirin.
-selam, ben allah!

+ben de sirin baba, karl marx yani.

-ooo hoşgeldin pirim, methini çok duyduk ama tanışamamıştık bir türlü. kısmet bugüneymiş.

+kısmet diye bir şey yoktur, tarihsel materyalizm vardır.

-hmmm..
-selam ben allah.

+ben de lenin.

-hoşgeldin lenin.

+pek hoş gelmedim. ne bu cehennemin hali ha? ne bu cehennemin hali? sen kimsin de insanları yakma cürretini görüyorsun kendinde, kimsin sen?!

-allah'ım ben!

+allah, mallah. hiçkimse hiçkimseyi yakamaz, sömüremez!

-ama ama??

+(cehenneme dönerek) yoldaşlar! buraya bakın yoldaşlar! bu sizin seçiminiz değildi, siz burayı haketmiyorsunuz! siz istemediğiniz sürece kimse sizi cehenneme yollayamaz, kimsenin böyle bir hakkı yoktur! kim olursa olsun ondan hesap sormalısınız!

-holy shit!

(bkz: #2184218)
-selam ben allah.

+ben de karl marx.

-bana karşı geliyormuşsun, kullarımı ayartıyormuşsun karl. ne iş?

+kimse kimseye kulluk edemez çünkü. efendilere, senin adını kullanıp bizi sömürenlere, uyuşturanlara, ölüme yollayanlara ihtiyacımız yok bizim. tüm ahiretin kulları, birleşin!
-selam ben allah, çarparım!

+hade len!
-selam ben allah.

+ben de proudhon. dünya ve öbür dünya'nın mülkiyeti sana aitmiş diye duydum dünya'dayken, doğru mu?

-evet. sizler de bana aitsiniz, benim kullarımsınız.

+bak sen!? mulkiyet hirsizliktir! yakalayın şu hırsızı çabuk!!!

-lan?!
Selam ben Allah, şimdi Pakistan'da bir kız çocuğu yaratıyorum. 8 yaşında babası tarafından islamî usüllere uygun olarak evlendirilecek. Sonra bunalıma girip intihar edecek. Onu cehennemde yakıcam. Somali'de bir erkek çocuğu yaratmıştım 12 yıl evvel. Nerde yiyecek varsa uzağına koyuyorum, açlıktan geberdi geberecek. Türkiye'de bi kıza 5 erkekle tecavüz ettirdim. Babası bilse keser. Kız utancından kimseye söyleyemiyor. Onun kaderini de ben yazdım. isyan ettiği için cehennemde yakıcam. Venezuela'da bir çocuğu çift başlı yarattım, sırf komiklik olsun diye. Burda cebraille bir güldük bir güldük sormayın. Hindistan'da bir babayı evdeki 8 çocuğuna ekmek götürürken trafik kazası yaptırttım. 8 çocuk göt gibi ortada kaldı. Azrail bile zekama hayran. israil'de bir yahudiyi müslüman kıza aşık ettim. Yasak aşk ortaya çıkınca müslüman kızı babası öldürdü. Afganistan'da genç bir kızı iftiraya kurban ettim. iran'da bi kadını tecavüze uğradığı için recmettirdim. Suudi Arabistan'da 45 yaşındaki Hasan'ın elini kestirttim, en sevdiği şey olan flüt çalmaktan mahrum bıraktım. Libya'da bir mübareği 4 kadınla evlendirdim. Hepsine hayatı zehir etti. Onu cennete sokucam. Off çok canım sıkılıyor, Van'da bi yangın çıkarayım da çoluk çocuk ölsün biraz sonra da Allah'ın takdiri desin adamım Tayyip. Onu özel yarattım, 20 sene uğraştım yaratırken. Adam her kötü şeyde beni suçluyor, benim takdirimmiş. iyi şeylerde de ben bilirim , ben yaptım diyor, çok karaktersiz aynı bana çekmiş Aha az önce Brezilya'da bir kadın çocuğunun önünde tecavüze uğradı. israfil koş koş bunu kaçırma, hadi bana eyvallah. Seviyorum sizi.