bugün

Var var sozlukte master yapmis baya oruspu var. Ama bole seyler yazinca onlar gelmiyorlar. Usturuplu yazarsan o sikikler sana zaten gel beni becer diye mesaj atiyorlar.
Ben onlarin amlarina koyayim.
(bkz: sex mi burası)
yoktur.
yapmak isteseler bile duygusuz ve hayvanca cimayı kabul edeceklerini sanmadığım yazarlardır.

bu abazan yazarlar malesef içten yanmalı motor. özellikle geceleri çok gürültülü çalışırlar. rahatsız olmamak için kapıyı, pencereyi kapatın ki güzel bi gece yaşayın. isterseniz müzik ve ince belli bardakta çay keyfiyle de gecenizi süsleyebilirsiniz.
Var mi diye merak edilendir.
yoktur.

sözlük kızları yazar yapılmadan önce kısırlaştırılıp kulaklarına damga vurulup sözlüğe salınıyor. aksi takdirde 8'er 10'ar tane enik çıkar başımıza her yıl. ondan sonra bu enikler hangi yazardan peydahlandı diye tartış dur. malca bence.
ihtiyaçlarını gidermek isteyen yazarlarımızdır. ve gerçekten, yemek yiyip tuvalet etmek kadar seks de ihtiyaçtır yapılmalıdır.
mesaj kutusunun yeşillendiğini öğrenmeme sebep olmuş kızlardır. benim bildiğim kırmızılanıyor.
O kadar abaza olmak ki renk tonlarını karıştırmak.
Sakin ol abazan kardeşim. Kerhane yan taraf.
ağzında salya akıtan köpek yazarlara vermeyin kızlar, gelin bana verin ağzımdan bal akıyo!

en sevilen yazarlardır.
Yok öyle bir dünya!
Vardır efendim. Şahitlik etmişimdir. Fakat böbrekçi de olabilir.

(bkz: bokta çıkabilir)