bugün

bir diğer sevgi kelebeği, gevşek toleranslı, 180 derece dönengillerden, 24 saat sırıtan cumhurbaşkanımız hazreti abdullah gül efendimizin, talabani hakkında buyurduğu cümledir.

talabani seçilmiş olduğuna göre gelebilir ona göre.

canım verin şu diyarbakırı kürdistana oldu olacak. ne de olsa istiyorlar!
(bkz: neo)
(bkz: matrix)
(bkz: mavi hapı seç lan allahsız)
insanların herhalde 4. sezon başladı bi hatırlayayım dusturuyla tüm lost u izleyip , kendilerini dağda yaşıyor sanmaları sonucu farklı yerlere çekilen laftır..ben abudullah gülden de , tayyip erdoğandan da nefret ediyorum..hatta bunu eksilicek olan akp taraftarı olması muhtemel cücük beyinligillerden "vatanı satılmış haberi olmamış" türüne mensup insanlardan da inanın nefret ediyorum..bi kaçıyla sözlükte filan mesajlaştım bana ya ama şimdi bilmem ne daha ucuz dediler bu kadar da çok yönlüler yani..neyse , bu demek değil ki adamlardan nefret ediyoruz diye , adamlar 2+2 4tür dese muhalif olmamaız gerekli..bi kere bu işler knouşularak çözülmeli yoksa binlerce şehit dağlarda can verince , bu orospu çocukları şehre inip araba yakınca sorunun çözümüne yaklaşılmıyor..gerçekçi olalım ki , derenin altından sular zaten aktı tavizler zaten verildi abdyle zaten masaya oturuldu bundan gayrı artık , "peh oeh adamlara bak kürdistan kuruyorlar " vs gibi laflar komik duruyo..ne yapmalılardı? hayır buraya giremezsiniz cıs olur mu demelerdi silahları alıp ankarada mı beklemelilerdi? millet , ab meden, ülke vs ayağında gülümseyerek ve teoride kötü laf söylemeyerek hem muhalif oluyor , hem ayarı yediriyor bize..biz illa ki , kuyruğuna basılmışlar gibi viyaklıcaz onu asıcaz bunu kesicez..böyle yürümüyor bu işler beyler günaydın
agül:seçilmiş biri türkiyeyi ziyaret edebilir.
pikacu:beni seç, beni seç!
agül:seni seçtim pikaçu!