bugün

Bence ayıp bir durumdur bu, yani engelleme eylemine ayıp demiyorum elbette ama engelleyeceksen de bir sebebini söyle yani, bir bahanen olsun yani. Böyle yapanları çok ama çok kınıyorum, hele baya fedakarlıkta bulunduğum biriyse en kısa zamanda hayatının kötüleşmesini diliyorum:)

Ayrıca o kişiye buradan çok selamlarımı gönderiyorum, kısaca ben ona isminin baş harfi olan S diyeceğim. Hey S, beni sebepsiz yere engelledin ama olsun ben sana yine de selamları iletiyorum, umarım o selamlar sana kötülük olarak geri gelir muaj:))

Edit= En azından o zamanların değerini bilen bir insansın S, neyse ettiğim bedduaları geri alıyorum, hayat sana istediklerini verir umarım:/
zoruna gitmiş işte gelip buraya başlık açmışsın demek ki konuşmak istemiyor kardeşim allah allah.
Bazen sebepler gözünüzün önündedir ama göremezsiniz. Fark etmemiş olabilirsiniz ama sizi gözleriyle, sözleriyle, imâyla, jest ve mimikle uyarmıştır mutlaka. siz malsınızdır! Anlamamış olabilirsiniz. iletişim kurmak sadece konuşmayla olmaz. sonra karşı taraf engelleyince, durduk yere engelledi diye düşünürsünüz. Tekrar ediyorum çünkü siz malsınızdır.
güncel Önemli Başlıklar