bugün

Hepimizin bildiği gibi 80 öncesi oluşturulan sağ sol çatışmasının günümüze uyarlanmış halidir. Bazı aşırı zekalı yazarlar islam içerikli başlıklarda hz.muhammed'e ve ALLAH'A DÜM DÜZ söverken öte yandan atatürk, gezi vb. başlıklarda ise atatürke sövmekte(ana avrat dümdüz sövüyorlar bu suçtur ve de modlar uyumaktadır tabiki) gezidekilere gezizekalılar diyerekten kışkırtmakta. Bu entryleri giren kişilerin aynı olmasından mütevellit bu durum 80 öncesi sağ sol çatışmasına benzemektedir.

Benim görüşüm ise şudur;

Kimse müslüman olmak zorunda değildir ister allah'a inan ister inanma benim için fark etmez ama benim inançlarıma hakaret edip beni tahrik edemezsin.

Mustafa Kemal şöyle böyle diye başlık açanlar kendilerini trol zannetmekle beraber bu topluma verdiği zararın farkında olmadan(belkide farkındadır tabi bu durumda vatan haindir) boş yere halkımızı bölmektedir. Pkkdan farkı yoktur. Neredeyse öleli 100 yıl olan bir insanın üzerinden ona söverek prim yapmaya çalışmak şerefsizlik. Ne ise odur herkesin hesabı allah'dadır.Kimse yaratıcının rolünü üstlenmeye çalışmasın.

Not: Ilımlı müslaman denilen o savsatadan değilim.