bugün

geçen gün televizyon izlerken denk geldi. hiç de öyle dayak yicek bir tipi yoktu adamın ama nasıl olduysa ağzının üstüne tokadı yidi hanımını döverken. geçmiş olsun babacığım.

gel gelelim bu işte bi terslik var bacanak.. bi kere abisi esmer, anası esmer, babası desen dilenci yarrağı gibi epesmer... bu çocuk nasıl oldu da böyle sarışın oldu, gören spermle değil de sidikle döllenmiş sanacak.. bu bakımdan tüm fertleri esmer olan ailede sarışın bir çocuk olarak lanse edilmesi, karakterin piç iması taşıdığı izlenimi uyandırdı bende. ilerleyen bölümlerde netleşir kimin anası cinsel yönden daha gevşek mizaçlıymış, bi flashback yaparlar her şey aydınlanıverir. şimdilik bilmiyok...

veled-i gayr-ı meşrunun adı da guzey mi guney mi ne! hep karıştırıyorum ağabeyinnen. eğer 4 çocuk olsaydı, bunlara doğu ve batı da eklenecekti demek ki.. 4'ten fazla çocuk olsaydı ailede, çocukların isimleri arayönleri de içerecekdi, kuzeybatı, güneydoğu gibi... bu da başka bir tuhaflık.

neyse la çocuk hapisten yeni çıkmış, bıçkın takılıyo. lise terk. ortaokulu zar zor bitirmiş.. askere gideceğmiş, "beni doğuya versinler diycem" diyo.. ulan 33. dereceden mal, eline tüfeği verip doğrudan doğruya "hadi al kardeş bu tüfeğin, bunlar da yeşil donların hadi terürüst avla gel biraz" diyorlar askerde adama sanki.. ilk önce al eline viledayı nizamiyenin tuvaletlerini güzelce bi yala bakayım.. avludaki izmaritleri avuç avuç topla, komutanın köpeğini gezdiriver, dişerini fırçala hayvanatın... yok öyle direktoman kahraman asker olmak. o adonis kasını da dağıtıtveririler asker ocağında... askerde kilo almak diye bi şey var bilin mi? adamın iflahını sikerler valla sabahın 5'inde ayağa dikip gündoğdu marşı eşliğinde 5 km koştururlar o zaman anlarsın baBaya el kaldırmak ne demek! gösteriverirler adama babasının fırın küreğinin sapını, amcık ağızlı sarı pipi seni. ilk önce bi akşam lisesine yazıl da lise diploması al hıyar tohumu!
biraz terslik olduğu kesin lakin sarışın oğlan pek bi yapılıydı esmer fırıncı gibi 2 tane adamı bile alır...

not:söylemeden edemiyeceğim @2 aynştayn
(bkz: kucağımdaki nutella kavanozunu düşürerek güldüm)
güncel Önemli Başlıklar