bugün

incil de gecen muhtesem ayet.

sarisin erkek mi olur lan diye soran halkin uzerine tanri
"biz sarisinlari espiri olsun diye yarattik" didi.
(jehovas 11:46).
(bkz: amına bile koyar)
Olmamalidir. Şöyle kara kaşlı kara gözlü yağız bir delikanlinin yerini kimse alamaz.
aynen dediğim başlık. erkek dediğin 187 boylarında, 77 kilo ağırlığında, iri kapkara gözlere sahip, atletik yapılı, aynı zamanda çok hafif esmerimsi miroğlu misali olmalıdır. sarışın ne ?
Kişiye göre değişendir.

Ulan size mi kaldı? Yaratan onu sarı yaratmış ne yapılabilir? Kamil. iskoçlar turuncu kafa diye hepsini silelim mi? Irktan nefret mi edelim?
Ben de aynı kanaatteydim bradley james'i görene kadar. Görünce anladım ki yapmışlar olmuş.
Cevabı olur olan soru.

Bu nasıl soru?
tam da avatarımı değiştirdiğim gün up'layan başlık olarak şahsımı yerin dibine sokmuştur.

üsküp göçmeniyiz olum napalım yani. mevlam böyle yaratmış bizi de.
ülkemizde sayısı az olan erkek türüdür.

ama kürtlerin bile sarışını var nereden çıkacağı belli olmaz. hatun milleti de sever bu herifleri şimdi ne yalan söyleyelim.
alexander skarsgard erkek değil mi o vakit sorusunu akıllara getiren cümledir. soruya soruyla cevap vermiş gibi olacağım ama o herif erkek değil mi lan.

not: erkek olup olmaması alakadar etmiyor da bir soru işte. allah sahibine bağışlasın.
Niye olmasın ulen hirbo?
bir zamanlar ben de "sarışın erkek mi olur lan" diyen insanlar gibi, sarışın erkeklerden nefret ederdim. ta ki jude law mükemmeliğini görene kadar. 1972 de yapmışlar olmuş, kusursuz olmuş çok iyi çok ta güzel olmuş. baş yapıt olmuş, olmaz demeyin allah neler yaratıyor ..
Olmaz lan.
Erkek dediğin kara kaş karagöz beyaz tenli bıyıklı ve gözlüklü olur.
Varsa bi beni bulabilir mi.
Bir de adam olmalı.
olmaz olur mu lan hiç.
türküm hiçbir göçmenliğim falan da yok ama beyaz tenli ve hafif sarışınım öyle sapsarı da değil yani halimden de memmunum yani.*
Türkiye' deki sarışınlar gibi değilde şöyle ingiliz veya Avusturya sarışınıysa gayet olur. Türkiye' dekiler kız suratlı ve fazla uzun boylular, ondan insana sarışın erkek deyince itici geliyor. ama en az esmer erkek kadar erkeksi sarışın erkekler vardır, sadece Slovenya' nın kuzeyine çıkmanız gerek.

haa bak bu arada isviçre erkeklerini de unutmayalım. Sarışın ama taşş...

edit: imlâ.
kumralların yanında hiç kalanlardır.
olur ama kendini begenmis ukalalardir genelde.
olur hem de en taşından, ama bu insan değil lan bildiğin melek görsel
brad pitt de bu sarışanlar kısmına girmektedir bazı kızlar için. *