bugün

hukukçuların bizleri aydınlatması gereken sorudur. sahiden merak ediyorum sarhoş kız/erkek le sevişmek tecavüz müdür?
(bkz: haram)
Normal zamanda yapmıyorsanız ya da içtikten sonra beraber bunu yapacağınızı planlamadı iseniz tecavüzdür.*
bir de bırakın artık sarhoştum hatırlamıyorum ayaklarını alt tarafı sarhoş oluyorsunuz Alzheimer değil!*
hukukçu hangisine göre cevap verecek;
sarhoş, kızla sevişmek tecavüz müdür?
sarhoş kızla, sevişmek tecavüz müdür?
sarhoşken (bir) kızla sevişmek tecavüz müdür?

bu cümlenin anlamlandırması uzar gider. sen ayık mısın ondan haber ver?
gamze özçelik davası sadece videoları yaydı diye değildi gençler, bilinci açık değilken tecavüz davasıydı da üstelik bu ikisi sevgili idi, kız adamın mekanındaydı hem, yatağındaydı hem, yine de tecavüz davası açıldı, netice hala sürübüyor gerçi ne oldu bilen eklesin.
bilinci açık ise suç değildir. zaten bilinci kapalı ise sen içeri girdiğinde zorlamış oluyorsun otomatikman. 48 saat içinde kadının vajinasında izler kalabiliyor. Bu da doktor kontrolünde anlaşılıyor.
sarhoşken tecavüz etmek sevişmek midir in ters sorusu.
sen de bilincini kaybedecek kadar içip, sevişmeye başlarsan tecavüz olmaz (her iki anlamda da olmaz yani)
Tecavüz müdür ise sevişmek müdür yardımcısıdır. Biliyorum iğrenç bir espiri oldu fazla vurmayın.
afedersin yani sikilmek için sarhoş olmak zorunda olan karılarımız var. tabi ki bunun hukuksal boyutları da var. erkek tarafının ebesini sikecek kalınlıkta boyutlar. hayatın kararır hiç anlamazsın.

ama olay o değil. bi kadına veya erkeğe lak diye sevişelim mi diye sormak bence hoş değil. heyecanlı değil amk. zevkli değil. kolay olurdu. bunun yolu yordamı var. kadınların da öyle naz yapıp ağırdan sattığına bakmayın en az erkek kadar istekliler. erkeklerin adı çıkmış. ve iki tarafın da istediği bi şey abuk subuk bi hal almış.

http://takunya.web.tv/video/byvuzpqvypa şunu izleyince hepimiz küfrediyoruz ama yaşanan birlikteliklerin bundan bi farkı yok. erkek sikmeye yer arıyo, kadın da öyle. film izlemek bahane oluyo. içki içmek bahane.

lan sonra noluyo biliyo musun. film izleyelim diyosun insan gibi, izleyemiyosun. sikmediğin için ibne mi la bu oluyo. bi derdin var gel içelim dedin. lafı fazla uzatıyosun haydiiii kesin ılık amk falan. sek nedir lan. her erkek her tuttuğunu sikecek mi amk. bi tane sikim var lan onu da sana mı sokarım amk kak siktir git.

sevişmek istiyosanız sevişin amk. belli edin. sonra iş allahı peygamberi karıştırmaya kadar gidiyo. bu kadar da rezil olmayın. karılar size diyom özellikle.
Alkollüyken yapılan söylenen her şey bilinç altıyla alakalıdır. Razı olanda sıkıntı olmaz. Evet.
Sarhoşken söylenilen herşey ayıkken hayal edilmiş mottosu savunma tezi olabilir.
tartışmalı bir konu. 1 bira içen kezban bile sonradan hatırlamıyorum ayağı yapabiliyor.