bugün

Toplumsal bütün olaylardan sonra, yapılan her eylemi ya bir parti ideolojisine yada bir islam düşmanlığına bağlayan zihniyetin içindeki, sandık ruhunu ortaya çıkaran akp li.

Çünkü evlerinde sanırım 8 10 birey yaşamaktadır ve bu insanları oy olarak gördüklerinden, içlerinde hırçın bir özgüven vardır.

Özgürlük istiyorum?.. - Sandıkta sikerim.

Adalet istiyorum?. - Bak sandığa giderim.

insan hakları istiyorum ?.. - Sikerim hakkını hukukunu hadi sandığa gidelim.

Odtü, boğaziçi mezunu olmuş bir insan ile evet birdir bunlar. Bu hakkı onlara ''cumhuriyet'' vermişken, cumhuriyet sözüne dahi tahammül edememektedirler.

Cumhu... - Sandıklar gelsin sandıııııııııııııııkkk..
(bkz: demokrasiyi sadece sandık zannetmek)
mühürlü pusulayı alıp boş pusulayı getirdiğinde 50 tl kazanacak akplidir.

250 verilse neler yapar allah bilir.
demokrasinin sandıktan çıkan oylarla alakalı olduğu öğretilmiş kitledir. oy verdiği ve göreve getirdiği başbakan toplumu "bana oy verenler" ve "vermeyenler" olarak ikiye ayırdığı için tek istediği "size haddinizi sandıkta bildiricez olluummm" söylemleriyle sandığa gitmektir. demorkasinin bu olduğunu zanneder.

azınlığın haklarını güvence altına almayan bir demokrasi anlayışınız varsa, "sandıktan ben çıktım benim oyum fazla ne istersem onu yaparım" diyorsanız, sizin demokrasi anlayışınız antik yunandaki demokrasiden farklı değildir.
ipi salıverilmelidir.
şunlar tipik örneğidir.

http://www.odatv.com/vid_video.php?id=8BG21

akp diye penguen resmi gösterin ona oy verirler bu mallar.
Sandık açıldığında pişman olucak kişi.
emperyalistlerin ve dağ kadrosunun cayır cayır ülkemiz aleyhine yaptıkları muhalefet ve propagandaları gördükçe 16 nisanı iple çeken akp lidir.

biraz daha sağ duyulu ve sükuneti olmaları temennim. 17 nisandan sonra daha rahat uyuyacakları aşikar. provakasyona gelmeyin.
hayallerin nasıl gerçekleştirildiği dünyaya kanıtlayacak olan akp lidir .

malum yarım dönüm bostan yan gel yat osman hayal gerçekleştiremez .

ancak alay konusu olur hedepe gibi cehape gibi .