bugün

ah buna inanan insanlar, ne diyeyim ki nasıl başlayayım söze, şimdi bak arkadaş, eğer böyle bir saldırıyı sen, yani bir vatandaş olarak sen biliyorsan(!), bunu devletler de bilir değil mi canım kardeşim, bunun mit'i var, fsb'si (rus gizli servisi), ingiliz gizli servisi var, bunlar sence bilmez miydi bunu ? hadi onu geçtim, yahu illuminati'nin liderini, yerini, toplantılarını bilmiyorsun, ama belki de örgütün varolduğundan beri yapacağı(!) belki de en büyük eylemini biliyorsun(!), şimdi bir düşün, diyelim ki böyle bir şey yapacaklar, bu bilgi oradan asla sızamaz, eğer ki böyle bir şey konuşuyorsak, bil ki bu bilgiyi sizleri kandırmak için bizzat kendileri sızdırmışlardır, bu uzaylı saldırısı saçmalığını bildiğini iddia edenler, illuminati kartlarını kanıt gösterenler, inanın bana eğer böyle bir şey olsaydı bizim ruhumuz bile duymazdı bunu, belki de uzaylı saldırısı saçmalığını, propaganda için, yani 'bakın biz ne kadar güçlüyüz' demek için, belki de yapacakları başka kirli bir iş için hedef saptırma olarak ortaya atmışlardır, orasını bilemem, ben okuduğu iki üç tane kitapla sözlüğe illuminati anlatanlar gibi şeyler söylemek istemem, öyle çok çok bilgili olduğumu da iddia etmiyorum lakin bu olayın gerçeği budur.
evvela (bkz: #12566919).

bu entry i üşenmeyin okuyun. burada amacın terör duygusu yaratmak olduğunu belirttik. bunu gerçekten insanları öldürerek de yapabilirsin, insanlarda öldürülecekleri korkusunu oluşturarak da.

sahte uzaylı saldırısı'nın olacağını düşünenler, illuminati oyun kartlarından yola çıkarak vardılar bu kanıya ilk olarak. bu kartlar bir tür gövde gösterisidir. bu kartların içinde olup da gerçekleşen üç olay var. 11 eylül saldırısı / japonya depremi / toplu intiharlar. bazı başka küçük kartlar da tanıdık gelebilir size. enerji krizi, mtv ile insanların zihinlerini bulandırmak (ki o kartta ne hikmetse rihanna'nın rude boy klibi oynamaktadır. empty vee diye aratın google'dan), fast food zincirleri vb seksenlerde o kadar da gündemde olmayıp da günümüzde hayati önem taşıyan birçok konu bu kartlarda mevcuttur. haliyle, bir de işin içinde uzaylı saldırısı kartı olunca, insanlar "yahu diğerleri oldu,ya bu da olursa?" diye düşünebilmektedir.

şimdi hal böyle olunca illuminati dediğimiz oluşumun aslında asıl amacına ulaşmakta olduğunu görürüz. neden, insanlarda terör duygusu oluşturulmuştur çünkü. son yıllarda nasa'nın politika değiştirdiğine hepimiz şahit olmaktayız. eskilerin ser verir sır vermez nasa'sı artık iki günde bir açıklama yapmakta ve şurada şunu burada bunu bulduk demektedir. amenna, yapması gereken de bu, ama politika değişikliği manidar. şimdi, dünyanın çok az bir kısmı uzaylılara gerçekten inanmaktayken son elli sene içinde bunun arttığını biliyoruz. hele hele doksanlardan bu yana bunda muazzam bir sıçrama var. ancak yine de bu sayı tüm dünyayı uzaylılar bize saldırdı diye ayağa kaldırmaya yetmeyecek bir durumda. şimdi önümüzdeki bir yıl içinde nasa'nın bir takım e.t. varlıkları keşfettiğini varsayalım. tabi bunlar bakteri ya da ilkel hücre toplulukları şeklinde olacaktır. daha ileri bir şeyi yakın çevremizde bulabileceklerini zannetmiyorum.

şimdi hangi ülkede nasa'nın dediklerini yalanlayacak ya da doğrulayacak teknoloji var? nasa bugün bir buluş yapsa hiçbir ülke sen yalansın/doğrusun diyemez. ay'a gidiş'te de böyle oldu. hâlâ daha bir ülke de çıkıp bunu tekrarlamış değil. neyse, o değil mesele. nasa'nın her dediğine inanmak durumundayız dünyaca, çünkü ikinci bir kurum daha yok. şimdi, filmlerdeki gibi olmasa da uzayda da hayat olduğuna dünyayı inandırdıktan sonra nasa, gerisi bence çok kolay.

hemen bütün devletlerde üstün teknoloji silahlar var, kamuoyuyla paylaşmadıkları. çok değil yirmi otuz sene sonranın silahlarıyla abd'nin birkaç stratejik noktayı vurduğunu hayal edelim. eşzamanlı olarak nasa bir ses kaydı yayınlıyor, işte bu size bir uyarıydı biz falanca galaksinin falanca gezegeninden falanca halkız. dünya insanlarının üçte birini bize köle olarak verin, sizin yaşamanıza izin verelim. aksi takdirde biz kan dökerek bu üçte biri alırız. düşünün dünyada ne olur?

olacaklar belli. elbette inanmayacak ülkeler çıkacak. ama abd diyecek ki işte şimdi birbirine düşmenin sırası değil, birlik olmalı ve güçlenmeliyiz, hadi silahlanalım, aya çok üstün bir lazer yerleştirelim, birleşelim .... vs vs buralar faso fiso. ama olacak olan şey tam da bu işte, sonra abd önderliğinde birleşecek bir kısım ülkeler, sonra o birlik büyüyecek, büyüyecek. bir de karşı tarafta buna inanmayan ülkeler bir birlik oluşturabilir ve sonuçta bir nihai savaş çıkabilir. bilemiyorum, olamaz mı, olabilir.

insanları bir şeylere inandırmak zor değil. ha şimdi soruluyor tabi, neden illuminati bunları gizlemek yerine insanlara dağıtıyor? e amacın korku oluşturmak olduğunu söylemiştik zaten. bir yerde illuminati bunları bunları yapacak diye çığırtkanlık yapan bizler onların ekmeğine yağ sürüyor olabiliiriz. bilmiyorum. ama cahil olup da korkmaktansa bilmek ve tetikte olmak yeğdir.
(bkz: söyle nerene tanım yapayım)