bugün

bir takım yobaz cahil cühelanın ısrarla sosyal platformda uydurdukları garip iddia.

Muamma parçasını tersten okuyunca ben masonum diyormuş. iddiaya bakar mısınız? neyle neyi ima etmeye çalışıyor. eviriyor çeviriyor istediği kaba sığdırmaya uğraşıyor. e pezevenk dinleme masonsa! yok, dinleyecek ama çamur da atacak. rahatlaması lazım!

parçayı tersten okuyunca ben masonum yazısı, kolanın tersten okuyunca allah yok yazısı çıkması, her üçgenin masonluğa yorumlanması... bazen harbi tiksiniyorum şu milletten lan!

türkiye için youtube yorum yapmayı engellesin komple! o kadar salak saçma şeyler var ki ben bile okurlen utanıyorum ki yabancı birisi çevirse sözleri türk'e aman der lan! anadolu'da demişler ya hani, adamın daşağı şişer derdi sana düşer diye. boş konuşanları dinlemeyin. SAgopa kajmer rap için dinlenebilecek en iyi sanatçıdır. kendisine başarılar diliyoruz..
12-13 yıl öncede Atatürkçü ve ulusalcıydı hatta hafif solcu ayakları yapıyordu. Şimdi dindarlık sarmadıysa mason olmuş olabilir.
Barış mançonun dönence şarkısının altına işte burda masonluğu anlatıyor deniliyorsa sagopa kajmer için de bu iddia o kadar da mantıksız değildir halk nezdinde.
yalandir.

bence kendisinde mason olacak kadar akil yok. zira masonlar da karizma adamlar, eger mason olsaydi bunu garip garip kiyafetler sakal makal icinde gorenler, "masonsan masonlugunu bil ulan" diyip coktan sutlamislardi.