bugün

evet efendim...

ben bir marangozum yaptığım oyuncağa aşık olan.
kendi yarattıklarıma aşık olacak kadar gözlerde düşkün belki.
yalancı olsa da bu sevgi çarpacak bu yürek serçe kanadı gibi.
inanmayın bana ama sevdiğine gerçekten gönül vermek budur ki.

ben yalan söylemem arkadaşlar, gerçeğim. gerçekten de geliyor bu teklifler. inanın bana lütfen.

azimübarek bir gecenin sabahında tam da annesinin mama yedirdiği bir kuş masumiyetindeyken, bu masumiyetin hunharca parçalanması ve kimilerince hor görülerek başa gayri ahlaki bir olay olan seks, cinsellik gibi bir teklifin gelmesi durumu.

yani hay dedim ben doğmadan yatalak valideciğim de geberseydi doğmasaydım keşke. yani bazen öyle bunalıyorum ki şu hayattan, öyle nefretle doluyorum ki inanamazsınız arkadaşlar. şerefine tüküreyim böyle insanların. sırf kaslı, yakışıklı, karizmatik, zeki, uzun boylu ve büyük penisli olmam yüzünden başıma gelmeyen kalmadı. türkler çok şekilci artık ya. gerçi avrupada şekilcilik bitti artık entelektüel seviye konuşuyor. yani narsist sanmayın ama acayip de dindar, ahlaklı, dürüst, kahraman, ak partiliyimdir açıkçası. bu vasıflarımla önde olmak isterim. ana yüreği, yufka yüreklilik, merhamet, sempatikliğim ile.

bu çağdaşlığın yüzünden başa geliyor aslında. bakın ben dediğim zaman laf söylüyorsunuz he! diyorum ki çağdaşlık, modernlik falan iyi şeyler değil. hemen saldırıyorsunuz pis sakallı, yobaz göt, iri kıyım eşcinsel falan diye. yani hadi cinsel birtakım açlıklar olabilir doğal karşılarım ama ben böyle sizin oyunlarınıza kurban olmam sayın açık saçık hanfendiler. sözlük kızlarına da diyorum bakın eğer beni istiyorsanız benden size ekmek çıkmaz.

anca öyle mastürbasyon falan yapar, uykuda hayallersiniz kamyon falan devirirsiniz. aksinin mümkünatı yok yani. sözlükte yazan bir kadınla sevişecek kadar düşürmem kendimi. benim belli bir kalitem var, dindarlığım var, ahlakım var. zaten sevişme gibi ahlaksız bir olayı gerçekleştirmem. olursa, ki olur evlenince sadece tak fişi bitir işi o kadar. amaç gütmek adına sırf çocuk olsun diye falan anladınız. bir de öyle tamamen soyunup sevişemem utanırım ben açıkçası. neyse bunlar mahremiyet, özel konular.

hülasa, ya bu sabah 9 da evladiyelik sandaletlerimi giydim kapıdan çıkıyorum. baktım apartman yöneticisi mature yenge. gayet iri göğüslü falan ama gözüm yok yani. neyse istesem sandaletlerime kapatır ağlatırım duygu beslesem ama yok.

geldi direk eğildim ya sandaletleri bağlamak için göt çatalıma bakıyor afedersiniz. tahrik olmuş sanırım göğüslerini tuttu off dedi falan...

hemen kalktım ve zaten sinirliydim bu dünyaya neden geldim diye. başladım yaygaraya;

+ya hanfendi siktir olun gidin lütfen ya, eveliyatınızın amına korum yettiniz artık. beni seks objesi olarak görmeyin! hangi partiye oy veriyonuz siz? aa dur söylemenize gerek yok biliyorum tahmin ettim.

-ne diosun be salağa bak yhaa şizofren pislik, apartmanı birbirine kattınıs saten. bak karşıda sevişio örenciler ne güsel, bi de sana bak pis bölücü, sevişsen ne olur benle yani. cinsel birtakım açlıklar çekiyorum ne olur?

+ sana mı kaldı açık saçık hanfendi? ne oluyor lan biz delikanlı adamız bak. aklını alırım he. illa çıkarıp trabzanamı vurayım şimdi?

şimdi o lanet göğüslerini al ve git. yoksa bir çılgınlık eder hoplatırım seni. görürsün anyayı dalgayı.

merdivenlerden müslüman adımlarıyla ilerlemeye başladım ve ağlarken boşaldım arkadaşlar. sinirlerim boşaldı harbiden. ağladım geçmişe, geleceğee, türk örf, adet ve ananelerine...

yürü be hbbia, yürü be. güzel günlere doğru yürü... umutla bakalım geleceğe...

ne çare?
- saçmalamayın hanımefendi ben sizi iş arkadaşım olarak görüyorum.
- küçük mahmut öyle görünmüyor ama ?
dert etmemek gerek, şanslı olduğunu düşünüp işini görmek gerek.
(bkz: güne zinde başlamak)