bugün

dün gece başıma gelmiş hadisedir.
öncelikle şunu belirteyim galatasaraylıyım.

ancak real madrid sempatizanı bi insanımdır. öyle ki 5 yediklerinde mahallede okulda apartmanda kim görse taşak geçmişti. ciddi cidddi tartışamlara girmişliğim var evimde forması vs. zaten var ve gönülden sevdiğim bir kulüp. zaten bu son yıllardaki barça modasından sonra daha da fanatikleştim.

Gel gelelim galatasarayla eşleşmelerine, beni hem üzen hem de teselli eden durumdur. elenirsek madrid'e eleneceğiz falan. bilinçaltıma dank etmiş bir olay demek ki rüyada görüyorsam.

rüyaya gelecek oluyrsak, deplasmandaytız takımı bilmiyorum ama yine üstümüzde o asil beyaz forma. reklamı falan yoktu sanırım klasik düz beyaz.

maçın ortasındaydım rüyada seramoni falan olmadı. bi kaç kez arkadan ara pası geldi ve çapraz pozisyonda kaleci ile karşı karşıya kaçırdım, uzak köşeye plase denedim ama bacak kaslarım yeterli olmadı sanırım ki çok falso alamadı.
tabi ilk maçımda heyecanlı ve arzuluyum bi yandan da mourinho'nun gözüne girmek var.
sonra efendim rakip takım savunmadan yan ve uzun toplarla çıkmaya çalışırken kafayı araya sokup topu önüme indirip izbandut gibi bi stoperin arasından hafif bir darbe yiyerek geçiyorum kaleci ile yine hafif çapraz karşı karşıyayım ama arkamda o iri yarı stoper geliyor ha indirdi ha indirecek beni derken bir şut çekiyorum acelece, top kalecinin tuttuğu köşeden direğe çarpıp gol oluyor ve inanılmaz b,ir depar atıyorum, stadın köşesindeki madrid taraftarlarına doğru derken birine sarılıyorum bi madridli kim olduğunu göremedim zaten derken beni yere indiriyolar falan sevinç. sonra kalkıyorum deplasman trübününe bir selam çakıyorum tam yarı sahama giderken bi çocuk kız çocuğunu kucaklayıp sarılıyorum.(ne alakaysa sikiyim bilinçaltımı)

sonra kenarda hazırlıklar oluyor oyuncu değişikliği ben kenara yaklaşırken bi bakıyorum 40 numara yazıyor. ben kaç numarayım bilmiyorum ama 40 değildim ve rahatlıyorum. meğer david villaymış amk 40 numara. o oyunda çıkarken elini sıkıp tebrik ediyorum. sonra oyuna callejon giriyor. tabi mourinho beni bi kez daha mest ediyor.
derken uyanıyorum ve yastığın kenarındaki o salya sümüğün ıslaklığını ve bedendeki o haz veren yordunluğu hissediyorum.

burdan varılacak sonuç; madrid'De oynamak orgazm olmak gibi bişey olsa gerek.

bu da böyle bi rüyamdı sözlük.

dip not: villa madrid'e gelirse kahin boku yemiş olurum sanırım.
güncel Önemli Başlıklar