bugün

eğer gönül eğlendiriyorsanız, ki "gönül eğlendirme" müessesesinin içinde harmanlanabilecek bir düşünce yapınız ve tıynetiniz varsa tavsiyem bu yöndedir, aradığınızı bulmuşsunuzdur. yok eğer köpekler gibi sırılsıklam aşık falan olduysanız en hafifletilmiş şekliyle söylemeliyim ki yarrağı yemişsinizdir, kazığa tersten oturmuş, çıkarmaya çalıştıkça da batan kıymıklarla haşru neşr olmuşsunuzdur.

temelinde aşk olan düzeyli bir beraberlik yaşan(a)maz bu kızla. insan birini seviyorsa emin olmak ister. şüphe çoğu insanı öldürür. bu ruhun dönekliği, işte bu oynaklık genelde "ben kızlarla arkadaşlık edemiyorum. en iyi arkadaşlarım hep erkekler olmuştur bugüne kadar" diyen kızlarda görülür. (kızların en iyi arkadaşlık kavramını, hatta bırakın en iyiyi arkadaşlık kavramını bile çözebilen varsa gelsin bana da anlatsın. en sıkı-fıkı, en can-kan kızlar bile birbirini deliler gibi kıskanabiliyor. gözünü kırpmadan harcayabiliyor kankisini.)

bu kızı elde etmek kolaydır. hatta siz onu elde etmezsiniz. o sizi bi şekilde yatağa atmayı başarır. hepimiz erkeğiz şurda, ola ki böyle bir durumla karşılaşırsanız sakın bir salaklık yapıp aşık olmaya falan kalkmayın. hele hele bir de kıskançlık kriziyle aranız iyiyse kudurursunuz, kudurtur adamı bu modeller. gönül eğlendirirseniz de kudurtur velakin bu kudurtma başka bir şekilde cereyan eder ki, hep kudurtsun diye bakarsın.

benden size tavsiye aşk temelli, düzeyli bir ilişki yerine; seks temelli, düzeysiz, hazza dayanan, hayvanca bir ilişkiniz olsun. yoksa işiniz zor hocazanlar.
(bkz: oynak)

edit:lan bu cinliği yapmak istemezdi işbu yazar ama önemli bir konu.
sadık ama sıkıcı bir kızla olmaktan daha heyecanlı aktivite. hem cinsel hem tinsel yönden.

ayrıca kıçınıza yemeniz her an muhtemel olan tekmeyi beklerken, adrenalin salgılarınız yükselir. mazoşist duygularınızın tatmini tavan yapar.

hayat kuş tüyü pamuk yastıkların üzerinde yuvarlanarak geçmiyor canlar, deneyin derim ben. nasılsa evlendiğinizde sıkıcı bir hayatınız olacak.