bugün

troller eksilemeye baslamadan once sunu soylemek isterim ki..

baslikta rte yazmamin sebebi bir asagilama manasi degildir. sonucta adamin isminin basharfleri olmasi gercegi var bunu neden soyledim ziril ziril akp dusmani olan biri degilim yaz gunu yagmur yagsa akp'den ya da rte'den bilen tiplerden de degilim.

kendisinin son donemler de kontrolu kaybettigi asikardir. diktatorlerin gecmiste bir bir yaptiklarini ciplak gozle izliyoruz sayesinde. baslarda biraz tsk'dan rovans alma biraz ataturkcu dusunce yapisini bitirme biraz da hizmet olarak yola cikan akp ve liderinin son gelinen nokta da siyasetle hicbir baglantisi olmayan hareketlerini gormemek ayiptir. burada kendi hirslarini ve cikarlarini devletin cikarlarindan milletin sag olmasindan onde tutan bir lider goruyoruz. mit yardimiyla ulke icinde bircok olayi secimden oy alma cikari icin provoke eden birini goruyoruz. bunlari yapan yaptiran birinin ne kadar sehit olmus umurunda olmadigini dusunuyorum kaldi ki kendisi sehite kelle demistir. yani hayatin onun icin musterek oldugunu kanitlamistir.

evet bana gore amacsizca ates eden bir pkk lidan cok cikarlari ugruna ulkeyi ucuruma surukleyen bu adam daha tehlikelidir.