bugün

sözlükte yüzlerce kişi başlık canladırırken sadece rosava'nın başlıklarını canlandırmasından rahatsız olmaktır.

sapık ve cinsel içerikli başlıklar canladırılırken problem olmaması ancak rosava'nın canlandırdığı başlıkların sıkıntı yaratması ise ilginçtir.
hayır ne gerek diye sorgulatır.

sahi neden canlandırıyorsun? inci sözlük mü burası up layalım mı ne yapalım ?
rosava' nın fazla rpg, mmorpg oynamasından kaynaklanır. varsa yoksa resurrection atsın dursun. 'mass heal'lar falan.
hergün aynı başlığı canlandıran veya arkadaşından canladırmasını isteyen yazarlar görmezlikten gelinmektedir.
rosava' ya sormuşlar "neden karman eksi?" diye, "her gün aynı başlığı canlandırıyorum da ondan." demiş.
2 yıllık işletme mezunu, temel mikro ekonomi dersi almış ta kendini çok bilgili sanan, rosava nickli işsizin canlandırmalarından gına gelmesi durumu.

hem utanmadan canlandırıyor hem de bunu savunuyor. şaşılacak şey.
sorun sanırım rosava nın başlık canlandırması değil, rosavanın kendisi. kahrolsun rosava emperyalizmi.

nasıl lan güzel tespit di mi?
daha önce dile getirilen rahatsızlık. Rosava nickaltına uzun bir yazi var ben tarafından yazılan. Konu buydu ışte modlar beni aynı tür başlık açmaktan beş gün çaylak yaparken bu arkadaş her gün aynı konuları bin kere başlık yapar ses yok. Bu çiftte standart neden? Rosavanın bizden ne farki var ki ben beş gün ceza alırken o hiç ceza almıyor. Sucsa bana da suç ona da. Bu kadar basit olay okumak isteyen rosava nickaltına baksın tek tek yarım saat içinde aynı başlıği canlandırmak için girdiği entryleri buldum. Bu ufakta olsa yanlış bir durum. Çifttte standartın nedeni nedir açıklayın bizde bilelim.